Iva Kubelková popřála mladší dceři. Ve 14 letech podobu s maminkou nezapře

Známá česká moderátorka, herečka a modelka Iva Kubelková (45) ukázala fotku své mladší dcery Karolíny Jiráskové, která slaví své 14. narozeniny. Je krásná po mamince a jednoznačně ony dvě společné geny nezapřou, ani kdyby se sebevíce snažily!

 „Jsi naše slunce, naše láska, náš originál. Buď stále tak nespoutaná, vtipná, odvážná i opatrná,“ napsala Iva na svém Instagramu své dceři k jejím dnešním narozeninám. Takto krásné přání na dálku jí přesto muselo potěšit. Mimo jiné jí v příspěvcích nepřejí jen fanoušci.

Ke gratulacím se přidaly i další známé celebrity. „Všechno nej,“ napsala Karolíně například česká zpěvačka Monika Absolonová, která přihodila i několik srdíček. K přání se přidala i česká herečka a režisérka Petra Nesvačilová.

Má dobrý módní vkus

„Všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka a štěstíčka v životě,“ taková přání posílají i fanoušci, kteří reagují na fotku na jejím Instagramu. Je až neuvěřitelné, že je dceři teprve 14 let, vypadá vyspěleji. Na fotce jí to neskutečně sluší a je vidět, že se vyzná v tom, co a jak se má nosit. Určitě dostala dobrou školu i od své maminky, která jí ale do stylu, co má nosit, s největší pravděpodobností moc nemluví.

„Tak naše Kája má konečně rovnátka, na která se ták těšila. Zvláštní, jak se dnes některé děti, tak těší, že budou mít v puse kus drátu,“ informoval před dvěma lety deník Blesk.cz o tom, co řekla Iva Kubelková, podle které její Kája brala rovnátka sportovně. Očividně věděla, že to dělá pro své dobro.

Zdroj: Instagram-Karolína Jirásková, Instagram-Iva Kubelková, Blesk.cz, redakce