Iva Janžurová se na Korfu ukázala v trendy proužkovaných plavkách. Fanoušky oslnila svým mladistvým vzhledem. „Vypadáte jako třicítka!“

Legendární herečce Ivě Janžurové už je osmdesát dva let, ale rozhodně působí mnohem mladším dojmem. Na svém Instagramu se pochlubila fotografií z Korfu, kde se ukázala v trendy plavkách a oslnila fanoušky svým vzhledem.

Málokdo by herečce hádal přes osmdesát let. Vypadá vážně skvěle po boku své dcery Theodory Remundové. Herečka má podle Wikipedie dvě dcery, Sabinu a Theodoru, přičemž jsou obě české herečky.

Iva Janžurová si Korfu oblíbila a nyní je opět na dovolené v tamní destinaci. Na fotografii je spolu s dcerou oblečená do červenobílých proužkovaných retro plavek, které působí jako ze snímku Rozmarné léto. Nicméně podle herečky jsou tanga z módy a na řadu přichází právě tento letošní hit z Korfu!

Pravdou je, že oběma ženám opravdu sluší a ukazují jejich štíhlé postavy. Čehož si všimli i fanoušci a prohlásili herečku právem za mladici!

To je tak pěkná a veselá fotka. Moc Vám to, milé dámy, sluší, napsala Ivě Janžurové herečka Alice Bendová.

Ivo, tedy čumím, vy máte figuru jako třicítka.

Neuvěřitelné, postavičky jako ze žurnálu, a ty plavky jsou bomba.

Paní Janžurová, kolik, že Vám to je let? Maximálně 45, že jo?

Takových obdivných komentářů napsalo herečce spousty lidí. Jak vidíte Ivu Janžurovou vy? My souhlasíme, nesmírně talentovaná herečka a vypadá naprosto skvěle. Jen tak dál.

Zdroj: Wikipedie, Instagram, autorský text