Intýden aneb Co se dělo u našich celebrit: Plačková ukázala stromeček a „Dionovy koule“, Arichteva se pochlubila rodinou a Hejdovou čekal krutý návrat do reality!

Oblíbená rubrika je zpět. Jako každou neděli, tak i nyní vám přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího, co se událo za uplynulý týden u našich celebrit. Jako pokaždé je toho opravdu mnoho, a proto jsme pro vás vybrali ty nejzásadnější okamžiky minulého týdne. Pojďte se spolu s námi podívat, co je na Instagramu nového.

Zuzana Plačková

Do Vánoc zbývá 35 dní a Zuzanin dům už září tradičními světýlky. Známá influencerka Zuzana Strausz Plačková opět ukázala, že v ničem nemá hranice. Na sociální síti zveřejnila fotografie svého již vyzdobeného domu, který vypadá spíše jako velkolepé Santaměstečko Santa Clause na Severním pólu. A zřejmě u ni platí, že čím víc, tím líp. Kromě obřího věnce, cínových vojáčků a schránky na dopisy pro Santu Zuzana šokovala také vánočními koulemi se jménem svého syna. Na stromečku tak visí „Dionovy koule“, a to doslova!

Veronika Arichteva

Herečka Veronika Arichteva se na svém Instagramu pochlubila snímkem své rodiny, ve kterém se tak trochu rozepsala a začala se zamýšlet nad svým životem. ,,Je něco po půlnoci. Něco víc po půlnoci. Nemusela jsem po delší době večer nic dělat. Žádná práce, žádný resty, žádný poklízení. Bordel tu teda bude i zítra, ale na to už si pomalu zvykám, že by to pro mě nemusela bejt priorita. 
Po dvou letech jsem rozkoukala seriál. A dokonce jinej, než ten, ve kterým hraju. 
A překvapilo mě, že jsem u toho neměla výčitky svědomí, že jsem si dovolila vypnout. Vždycky jsem byla hroznej perfekcionista,“
napsala ke svému příspěvku. Veronika se dále zamyslela nad tím, jak čas letí a jak je nutné se někdy zastavit a opravdu se věnovat sama sobě. Dle svých slov větší klišé snad ještě nenapsala.

Zorka Hejdová

Minulý týden se dočkala svého finále úspěšná televizní show Love Island, jejíž moderátorce Zorce Hejdové tím pádem skončil pohádkový život u moře. Zveřejnila posledních pár vzpomínkových fotek, spolu s rodinou si užila poslední dny u moře a honem domů. Jenže návrat do reality nebyl tak příjemný, jak si myslela. Na svém Instagramu uvedla, že ještě nedávno ležela na lehátku u moře, kdežto nyní má lehátko zasněžené. Každopádně z čeho se může těšit, jsou blížící se Vánoce, které zajisté každému z nás zvednou náladu.

Napište nám do komentářů, koho byste chtěli, abychom zmínili v rubrice InTýden příště.

Zdroje: Instagram, Redakce – Autorský text