Influencer Koleso v ohrožení života. Takhle to dopadne, když si hraješ na frajera na Instagramu a život ti namele, smějí se fanoušci

Influencer Patrik Pešava, více známý jako Koleso, je hvězdou sociálních sítí. Tvůrce bizarních videí a účastník akce Clash of The Stars se proslavil díky polštářové bitvě, a od těch dob baví české fanoušky. Nyní skončil v nemocnici s vážným zraněním. Jeho fanoušci mu projevují podporu velmi zvláštním způsobem.

Co se stalo, že byl Koleso v ohrožení života a nyní je v nemocnici? Patrik Pešava měl opravdu na mále. Lékaři prý museli zastavit krvácení do mozku, nyní si poleží se zlomenými žebry a natrženou oční sítnicí, informuje deník eXtra. Koleso však už dokázal poslat svým fanouškům vzkaz z nemocnice, i když na jeho stránce se bližší informace nedozvíte. Mimo fotografie, pod kterou jsou podporující, ale i zesměšňující vzkazy, nemají fanoušci zatím žádné zprávy.

Někomu nabaloval čubinku, ne? Tak pěkně dostal.

Asi šel do polštářové bitvy, ale jeho soupeř tam měl cihlu.

Hej, co se to děje? Jeden den tancuje, jak k*eten na diskotéce, druhý den jde do basy a třetí den umírá.

A takhle to dopadá, když na Instagramu děláš frajera, ale pak ti život natrhne (…) Smutný docela.

Proč se k němu fanoušci chovají tímto způsobem a co se vlastně skutečně stalo? Těžko říct, ale pokud si prohlédnete obsah jeho profilů na sociálních sítích, není Koleso zrovna svatoušek, nebojí se provokovat a rád je středem pozornosti. Dokonce otevřeně promluvil i o šikaně, kterou si kdysi procházel. Možná, že když se na internetu nezastaví před ničím, chtěl vyzkoušet i hranice skutečného života. Doufejme, že bude brzy v pořádku a opatrnější.

Zdroj: Extra, Instagram, redakce