Ilona Csáková příští rok vyráží na turné: Lístky se ale téměř neprodávají

Zpěvačka Ilona Csáková se opět dere na výsluní. Po jejích kontroverzních názorech ohledně očkování proti covidu, vládních opatření a následné kandidatuře za politickou stranu Volný blok se někteří její fanoušci i kolegové proti ní vymezili, připomíná týdeník Sedmička. Na nějakou dobu se proto stáhla do ústranní.

Teď se však vrací zpět a hned plánuje vyrazit na velké turné po České republice a Slovensku. Oznámila to na svém Instagramu na začátku října. Turné nese název Tornero 2024 a bude obsahovat 20 koncertů jen v říjnu příštího roku. Jak Ilona ve svém videu říká: „My jsme připraveni.“

Otázkou je, jestli je připravená i na to, co se teď děje. Nebo spíš neděje. Lístky na její koncerty se totiž příliš neprodávají, píše web Expres. Cenově přitom nejsou vůbec přemrštěné, jako to bývá u některých jejích kolegů, kteří se snaží dobýt slavnou O2 arénu. Lístek za koncert v Praze stojí 500 Kč a v Benešově u Prahy divák zaplatí kolem 300 korun.

Tak čím to tedy je? Jedním z důvodů může být to, že koncerty proběhnou právě až příští říjen. Lidé si tak dávají na čas. Je možné, že se prodej rozjede po Vánocích, až lidé zjistí, kolik peněz jim po svátcích zbylo. Ilona se, podle Expresu, na koncerty pečlivě připravuje. Proto by byla velká škoda, kdyby turné nakonec musela zrušit.

Zdroje: Expres, Sedmička