Idylický vztah? Agáta se Soukupem se jen hádali, tvrdí jejich okolí

Vztah Jaromíra Soukupa (54) a Agáty Hanychové (38) rozhodně nebyl tak idylický, jak se původně zdálo. Alespoň to začíná vycházet na povrch po některých hláškách, které vypustily do éteru nejen oba účastníci vztahu, ale i jejich okolí.

Střetnutí dvou silných osobností, kteří mají mnoho společného, nebylo vždy bezproblémové. Oba jsou výrazné postavy v českém showbyznysu, a když se spojili, okamžitě se stali středem pozornosti. Avšak nedlouho poté, co se jejich vztah začal, začaly se objevovat trhliny.

Influencerka Agáta Hanychová nedávno oznámila na svém instagramu, že se jejich cesty rozdělily, a to pouhé čtyři měsíce po narození jejich dcery Rozárky. Toto oznámení bylo doprovázeno emotivním prohlášením, ve kterém Agáta zmínila, že rozchod bolí a poděkovala Jaromírovi za rok a půl vztahu.

Nicméně, stále se více a více lidí ptá, zda byl jejich vztah skutečně tak krásný, jak se zdálo. Podle informací se zdá, že se často hádali, dokonce až šestkrát za hodinu. To potvrdil i ředitel televize Barrandov magazínu Exkluziv.

Zdroj z jejich blízkého okolí prozradil, že rozepře byly běžným jevem v jejich vztahu. Dokonce i během jejich pobytu v Itálii, který by měl být romantickým pobytem, se prý nedařilo vyhnout konfliktům. Jednou z nejvýraznějších hádek se odehrála ve španělském letovisku, kde Soukup vlastní vilu.

,,Hrozně se pohádali v Marbelle. Soukup se nakonec sebral a odletěl zpátky do Prahy, Agáta tam zůstala sama s dětmi,“ přiznal Blesku zdroj z okolí bývalého páru.

Dalším problémem byly finanční problémy Soukupa, kdy sotva ustál problémy s věřiteli a čelil také hrozbám exekutorů. Dokonce i samotné Agátě nezaplatil za účinkování v několika pořadech, což mohl být jeden z důvodů definitivního sbohem.

Uvidíme, zda zůstanou přáteli podobně jako Agáta se svým ex přítelem Mirkem Dopitou, nebo o sobě nebudou chtít ani slyšet.

Zdroj: Blesk, Instagram