Idol žen Václav Noid Bárta podlomil kolena nejedné fanynce: Ukázal svaly a namakaný hrudník

Vaše Noid Bárta je všestranně nadaný člověk. Zpěvák, skladatel, režisér i kameraman, to vše je on. Navíc k němu neodmyslitelně patří jeho dokonale namakané tělo. Při pohledu na nahého Vaška se nejedné fanynce podlomí kolena a především dámy mají co dělat, aby takové situace rozdýchaly!

U hudebníka rozhodně neplatí, že by nějaké to kilo chtěl tolerovat. Dámy, nemusíte se bát, že je pouze naším zlozvykem počítat každý gram na váze. To samé dělá i Vašek Noid Bárta, který si zakládá na tom, aby jeho postava vypadala vždy zcela dokonale. A zatím se mu to opravdu daří!

Jenže toto jeho úsilí není zadarmo. Vašek často navštěvuje posilovny, kde na svém těle dře k dokonalosti. Se svými svaly se nyní pochlubil na Instagramu ve videu, u kterého musely téct sliny snad všem jeho fanynkám. A rovněž se svěřil, jak se mu povedlo dosáhnout ideální postavy. „Strava je 70 % úspěchu u cvičení,“ upozorňuje Noid všechny, kteří by chtěli následovat jeho příkladu.

Vašek navíc dbá na to, aby jeho dokonalá postava byla zcela přirozená, bez drastických diet či chirurgických zásahů. Kromě toho prozradil, že se mu konečně podařilo dostat na ideální váhu, s níž je spokojený a to je jeho nových 89 kilogramů. Ani tlustej, ani hubenej,“ zdůraznil zpěvák. Podle něho platí zlaté pravidlo všeho s mírou!

Zdroje: Instagram