I v sedmdesátce se svlékla do naha: Sigourney Weaver si střihla postelovou scénu

To je ale tělo! Sigourney Weaver předvedla, že i po sedmdesátce se může žena svléknout před kamerou úplně do naha. Ve filmu The Good House se se svým dlouholetým kolegou a kamarádem nebála odvážných erotických scén.

Filmová bohyně typu Sigourney Weaver si může nahotu dovolit i v pokročilém věku. A také to názorně dokazuje. V posledním snímku se nechala přemluvit k postelové scéně, kterou si střihla se svým vrstevníkem, kolegou Kevinem Klimem. Ztvárňují dvojici v pokročilejším věku, která řeší předměstské problémy partnerského života.

Sigourney hraje makléřku, která podléhá alkoholu a svým chováním pobuřuje okolí i svého manžela. Kromě intimní scény se obnažená objevila i ve části, v níž vycházela z vody.

Úspěšná herečka vypadá i přes svůj věk neuvěřitelně krásně a podle posledních snímků i sexy. Sama přiznává, že nepodstoupila žádné kosmetické zákroky ani plastické operace. Své stárnutí miluje se vším všudy a nyní vidí život z jiné perspektivy než v mládí.

Faktem je že Sigourney nemá problém s nahými scénami. Mohli jsme ji vidět ve filmu Vetřelec z roku 1979, kde se svlékla poprvé. O dvacet let později následoval snímek Mapa světa, kde natočila opravdu lechtivé scény. Po pracovní stránce je velmi vytížena, jde z jednoho projektu do druhého. V nejbližší době se objeví ve všech plánovaných pokračování filmu Avatar.

Ačkoliv se ve filmu nebojí být otevřená a divočejší, ve skutečném životě nezaplňuje stránky bulváru žádnými skandály. Už přes 40 let je šťastně vdaná.

Zdroje: Pluska.sk, People.com, Instagram