I po padesátce se umí předvádět. Herečka Catherine Zeta-Jones se ukázala v plavkách s neobvyklým slaměným kloboukem

Hollywoodská herečka Catherine Zeta-Jones (53) podává jasný důkaz, že žena může vypadat skvěle i po padesátce. Na svém Instagramu nasdílela pár selfie v plavkách, které ukazují, jak se uvolněné a spokojeně opaluje.

Opalování Catherine svědčí

Neutrální jednodílné plavky s hlubokým výstřihem dávají vyniknout její perfektní postavě. Herečka doplnila svůj letní vzhled dvojicí kulatých slunečních brýlí a velkým slaměným kloboukem. Dlouhé tmavé vlasy, které obvykle nechává volně splývat, si tentokrát vyčesala a zastrčila pod pokrývku hlavy. Jinak vsadila na vzhled zcela bez doplňků a ukázala přirozenou krásu.

Zasloužená letní pohoda

Herčeka si užívá zaslouženého odpočinku, protože posledních pár měsíců strávila návštěvami řady různých akcí se svým manželem Michaelem Douglasem (78). Pár jde společně na cestě manželským životem už 22 let a o tom, že si má stále co říct.

Za dobu, kterou spolu strávili, už překonali mnohé včetně hercovy rakoviny. Douglas prozradil, že mu rande s velšskou kráskou na jeho žádost domluvil jeho mluvčí poté, co Michael viděl Catherine jako Elenu Montero ve filmu Zorro: Tajemná tvář. Vzali se na konci roku 2000, mají dvě děti, syna Dylana a dceru Carys.

Zdroj: people.com