I bez tebe mě baví svět. Vdova po Václavu Postráneckém se nevzdává

Jsou tomu už tři roky, kdy po prohraném boji s rakovinou ve svých 75. letech navždy odešel legendární herec Václav Postránecký. Pro jeho manželku Helenu to jistě bylo to nejtěžší životní období. S Václavem spolu strávili neuvěřitelných 54 let.

Jak informuje Aha, paní Helena(75) ale na život nezanevřela. Dál zkrášluje rodinou vilu v Říčanech, kterou si spolu s milovaným Václavem vysnili. Dokonce prý snad i zastavila čas a její roky by jí jen málokdo hádal.

Při nedávné návštěvě Českého rozhlasu se náhodně potkala s tajemníkem Karla Gotta, Honzou Adamem (58), který bývalou tanečnici a baletku okamžitě poznal, aniž by se dříve znali, informuje Aha. A jak je možné, že paní Helenu Gottův tajemník poznal? Helena byla členkou baletní skupiny Josefa Koníčka a vystupovala ve všech pořadech Zpívá Karel Gott, které se točily ve Slaném. A směska Operetní svět, kde Heleně klečí u nohou jak Karel Gott, tak Jiří Korn, se stala nesmrtelnou. A jak píše Aha, Helena se jednoduše za těch 45 let, co uteklo od natáčení, vůbec nezměnila.

Přestože se Helena snaží „jít dál“ a vidět život před sebou, nezapomíná na svého Václava a pravidelně si s ním chodí „popovídat“ k jeho hrobu na hřbitově ve Strašnicích, o který, jak informoval Blesk, vzorně pečuje.

Zdroj: Aha, Blesk