Hynek Čermák se pochlubil nahými akty své ženy na Instagramu. Fotky musel obhajovat

Málokdo ví, že herec Hynek Čermák je fotografem, který mívá své vlastní výstavy a fotografuje různorodé fotografie včetně kupříkladu aktů své ženy. Nedávno na Instagramu jeden takový zveřejnil včetně odkazu na svou tvorbu.

Hynek Čermák sdílel na svém Instagramu akt, na kterém je vidět nahé tělo jeho vlastní ženy, devětadvacetileté Veroniky Čermák Mackové, která je rovněž herečkou. Tito dva se seznámili a zamilovali během natáčení filmu Gangstar Ka.

Fotografie lidem přijde necelá, ovšem to je záměr. Jak sám autor fotografie přiznává, je snímek oříznutý, aby na Instagramu nebyly vidět bradavky. Ale odkazuje na své Facebookové stránky, kde má k dispozici i virtuální galerie.

Viděl jsem od něj hezké fotky. Ale tato fotka neříká nic. Vyfotit to někdo jiný, tak to laiky má jen od modelky a kamarádů. Jinak jako herec je výborný.

Někteří lidé přesně nechápou záměr fotografií, a tak se musel herec trochu obhajovat.

No myslím…. Že moje fotky nejsou určeny těm, kdo ženu nazvou “kusem masa”! Pak tedy prosím smažte svůj snímek obrazovky. A na moje fotky raději nekoukejte. Díky.

Akty Hynek Čermák fotí už pár let. V roce 2019 o svém koníčku promluvil dokonce v rozhovoru s Deníkem, kde se svěřil, že měl dokonce výstavu i v Chicagu. Herce překvapilo, že lidé v Americe nejsou zase až tak prudérní, jak očekával. V jeho aktech se prý snoubí erotický symbol s tím uměleckým. A fotografuje akty proto, že se snímky snaží zastavit čas. Prý zejména u žen je čas nekompromisní. 

A co říkáte vy na Hynka Čermáka jako fotografa?

Zdroj: Instagram, Facebook, Deník, autorský text