Hynek Čermák neodpovídá kvalitám Kevina Costnera, měli výhrady k roli fanoušci. Zastala se ho Eva Burešová a rozvířila kvalitní diskuzi

Hynek Čermák je populární herec, hojně využívaný ve filmu, seriálu i v divadle a momentálně hraje v muzikálu Bodyguard, kde ztvárnil ochránce zpěvačky Evy Burešové. Divákům se však nezdá, že by měl Čermák kvality Kevina Costnera a tak mu někteří dávají pořádně zabrat. Jeho herecká kolegyně se ho však před fanoušky hodně zastávala a dokonce rozvířila debatu.

Přestože se Evě Burešové loni narodil syn, pilně trénovala na divadelní hudební inscenaci Bodyguard, ve které září po boku svého kolegy Hynka Čermáka. Samo hudební divadlo Karlín, které hru uvádí v podtitulku tvrdí, že muzikál je podle stejnojmenného filmového hitu z roku 1992 s Kevinem Costnerem a Whitney Houston v hlavních rolích…

Když však Eva Burešová na svém Instagramu sdílela propagační fotografii muzikálu, fanoušci psali, že jsou nejen nadšení výkonem a obsazením, ale také se našli tací, kteří měli výhrady.

A to především k Hynku Čermákovi, který podle nich fyzicky neodpovídá kvalitám Kevina Costnera. Některým přijde úsměvné, že roli dostal právě Čermák. „Copak v České republice není nikdo schopný, kdo by se alespoň přiblížil Costnerovi?“ padaly podobné otázky a samozřejmě se našli i diváci, kteří se za populárního herce postavili nebo se mu alespoň snažili pomoci, i když kvalit Costnera podle nich rozhodně nedosahuje.

Sama herečka Eva Burešová se ho v kometářích zastává, a tak nějak podkopává však tvrzení divadla.

Hynek nehraje Costnera. Hraje Franka Farmera. Je úsměvné, že si myslíte něco jiného.

Tak zní její komentář, který však bohužel nekoresponduje s tím, co tvrdí Karlín, že Čermák skutečně představuje Costnera. Je možné, že ani sami představitelé nevědí, koho skutečně v dané inscenaci ztvárňují? A dokonce to zašlo tak daleko, že se Eva Burešová hádala v komentářích o svou pravdu.

Pletete se. Přijďte se podívat na představení.

Pokud si pročtete komentáře, uvidíte, že Eva Burešová sice podkopala tvrzení Karlína, ale svého kolegu vážně tvrdě obhajuje a dokonce zjistíte, že Kevin Costner není její typ. Nakonec to došlo tak daleko, že se před fanoušky musela začít obhajovat sama, protože ji začali srovnávat s Whitney Houston. Zatímco Eva Burešová je proti srovnávání, diváci mají za to, že Whitney Houston je prostě zcela jinde než naše tuzemská herečka, která se s Whitney opravdu srovnávat nemůže.

Hynek je fajn herec, má určitý charisma. Když si vezmu Vás a Whitney, tak ok. Ale Hynek a Costner. To je prostě strejda od vedle a oproti tomu top sexy herec. Říkám si, nemáme nikoho takového?

I když se fanoušci snažili být přívětiví a chápat herce, přesto se herečce kritika příliš nelíbila a bylo vidět, že postupně už ztrácí svou trpělivost. Není jednoduché obhajovat muzikál, když ani pořádně neznáte správné obsazení… nebo že by to popletli v Karlíně a lákali diváky na něco, co ve skutečnosti herci nehrají?

Ať tak či tak, fanoušci Evě Burešové rozhodně zpestřili minimálně jeden den, který jí musel ležet v žaludku.

Zdroj: autorský článek, Instagram, Hudební divadlo Karlín,