Hygiena Petra Jákla je velmi osobitá. Trenky má na týden a nepoužívá mýdlo a další přípravky, svěřil se

Z důvodu pracovního vytížení, pod kterým režisér a producent Petr Jákl (49) jednoznačně je, se málo kdy objevuje ve společnosti. Nedávno ale udělal výjimku a dostavil se na Collagen party, která přinesla novinky v péči o pleť. A úspěšný režisér na sebe prásknul i něco, co možná neměl!

Režisér, který se proslavil i v zahraničí a je známý díky filmu Žižka (o tom, kolik stál a další informace jsme psali zde), také prozradil při této příležitosti to, jak na tom je s hygienou a péčí o sebe sama. „S kolagenem vlastně nemám žádné zkušenosti, protože já se o sebe moc nestarám. Sám si stříhám vlasy i vousy, ale jinak se o sebe moc nestarám,“ prozradil webu Extra.

Přitom řekl na sebe něco, co si mnoho mužů ani žen neumí představit. Jeho hygienické návyky jsou oproti jiným jednoznačně trochu jiné. „Tím jsem myslel, že se třeba moc nemeju. Mám to tak, že jsem v životě nepoužil nic na vousy. Jediný, co používám na vlasy, je gel, ale nepoužívám mejdlo, šampon a vlastně se jen meju, ale sprchuju se několikrát denně,“ práskl na sebe na akci deníku Extra.

Ačkoliv na to má uznávaný režisér svůj názor a kosmetické přípravky mu tedy moc neříkají, na svém Instagramu se pochlubil i fotkou, kde je vidět, že se někdo o jeho vizáž přeci jen snaží pečovat. „Pleťová maska do každého počasí. Sem trenažér pro moje holky a musím říct, že to je zábava,“ napsal pod fotku na své sociální síti.

Jeden týden jedny trenky, řekl

Že krémy a jinou zkrášlovací kosmetiku nepoužívá z jistých důvodů, vysvětlil záhy. „Já jsem z těch šampónů a mejdel měl strašně suchou pleť a používal spoustu krémů. Teď už asi pět let nepoužívám nic a fakt úplně v pohodě, takže nemusím s sebou nosit žádnou kabelu plnou krémů,“ dodal pro Extra.

Na akci se také svěřil s tím, že v rámci svého častého cestování má i úsporné zavazadlo. „Beru si s sebou většinou nějaký oblečení, na ten tejden tak přibližně jedny trenky,“ řekl s nadsázkou Jákl pro Extra.

Režisér se přitom může pyšnit tím, že měl tu čest spolupracovat se zahraničními herci, jako jsou Robert De Niro nebo John Malkovich.

Zdroj: vipshow.cz, Instagram-Petr Jákl, Extra.cz, redakce