Hybnerová a Rašilov: Velké usmíření na obzoru?

Po rozvodu se Vanda Hybnerová (53) a Saša Rašilov (49) nemohli ani vidět. Po několika letech se možná schyluje k usmíření! Jejich dcera se totiž svěřila s velkou novinkou, píše web NašeHvězdy.

Saša Rašilov žije spokojeně s novou manželkou Ludmilou (35), se kterou má dvě malé dcerky Marušku (2,5) a Emílii (1). Vanda Hybnerová je zase spokojená po boku mladšího partnera Jakuba Choury (40).

Nejvíce po rozvodu trpěly společné dcery Hybnerové a Rašilova, Antonie (23) a Josefína (27). Rodiče ale svým dcerám udělali nedávno obrovskou radost, když se sešli v jedné místnosti bez náznaku nenávisti! To je velký posun, protože ještě před pár lety by nebylo myslitelné, aby spolu byli na jednom místě, natož v místnosti, píše Blesk.

Nejstarší dcera Josefína po několika letech dokončila bakalářské studium pedagogiky a moc si přála, aby to s ní oslavili oba její rodiče. A to se jí i splnilo! „Promoce byla pěkná a noblesní, ani jsem neupadla. Rodiče byli společně v jedné místnosti i naproti sobě nenuceně a s úsměvem pili kafe v kavárně a to bylo skoro víc než držet tubus s diplomem,“ prozradila Josefína.

Dcera Josefína je zároveň i maminkou malého chlapečka a doufá, že i díky němu její rodiče znovu naleznou společnou řeč a usmíří se.

Zdroj: nasehvezdy.cz, blesk.cz