Hybnerová (54) a Rašilov (50) a jejich úhybné manévry na předávání cen Thálie

Bývalí manželé Saša Rašilov a Vanda Hybnerová se rozvedli po více než dvacetiletém vztahu, z něhož vzešly dvě, nyní už dospělé, dcery. Od té doby dělají bývalí manželé všechno proto, aby se nemuseli potkat. Jenže na slavnostním předávání cen Thálie se jim to nějak nepovedlo, a podle informací deníku Aha se téměř nestihli vyhnout.

Když se Rašilov a Hybnerová rozváděli, byla to pro Vandu rána. Dokonce prý odešla z divadla, kde spolu účinkovali. Saša na druhou stranu prostě zmizel a ani vlastním dcerám nedal vědět, kde je. „Po většinu minulého roku nikdo nevěděl, kde jsem. Takzvaně jsem se zašil. Potřeboval jsem místo, kde si vše srovnám. Sám se sebou. Přestěhoval jsem se do garsonky v Praze a nikomu nedal adresu,“ řekl dabér letos v létě týdeníku Sedmička.

Osud je ale znovu svedl dohromady. Potkali se na jevišti, kde se po přímém přenosu ještě fotilo, a měli to jen tak tak, že na poslední chvíli stihli oba změnit směr. Letos to však vypadlo na velké usmíření, když se oba účastnili promoce jejich nejstarší dcery Josefíny (28), a to bez jakýchkoli scén.

„Rodiče byli společně v jedné místnosti i naproti sobě nenuceně a s úsměvem pili kafe v kavárně a to pro mě bylo skoro víc než držet tubu s diplomem,“ oddychla si Josefína Rašilovová v rozhovoru pro týdeník Sedmička. Odloučení rodičů ji velmi trápilo a přála by si, aby spolu více mluvili. Jak se ale zdá, některé šrámy na srdci nezahojí ani 8 let dlouhá doba.

Zdroje: Aha!, Sedmicka