Hvězdy jako znovuzrozené! Tento muž se už dotýkal Bagárové, Rottrové, Patrasové i Paulové

České hvězdy, které se možná ani navzájem neznají, mají přece jen něco společného, i když byste si je do souvislosti nedávali. Jde totiž o vzhled, potřebují top služby a nutně se musí prezentovat bezchybně a upraveně. Řeč je o zákaznicích někoho, kdo je ve svém oboru špičkou a mnohé na ně prozradil!

Vlasy jsou základ. To vědí slavné ženy, které jsou zaměřeny nejen na svojí profesi jako je herectví či zpěv, ale také na krásu. Vědí totiž, že při své práci musí nějak vypadat.

Může se sice zdát, že tyto ženy nemají nic společného, budete se divit.

Všechny totiž navštěvují křeslo kadeřníka Jiřího Hrabala, který je vyhlášený u celebrit. Dle obrázků, které sdílí na Instagramu totiž ví, jak vykouzlit dámám mladistvější a svěží vzhled.

Dokázal to u Marie Rottrové, Dády Patrasové, která prokoukla, či Jany Paulové, která nemá ve zvyku měnit účes, ale v případě kouzelníka Jiřího Hrabala řekla přece jen ano.

Termín si vždy hlídají. Samozřejmě tito lidé jsou velmi vytížení, takže se může stát, že mají i půl hodiny zpoždění, nebo se stane, že to nevyjde vůbec. Termín se zkrátka přesune. Třeba Dagmar Patrasová i paní Rottrová si termín dávají každé tři až čtyři týdny. O vlasy se skvěle starají,“ napsal pro Expres šikovný kadeřník, který navíc u hvězd přísně dohlíží i následnou domácí péči vlasů. Musí totiž používat vlasovou kosmetiku, kterou jim „předepíše“.

Obvykle se stává, že dámy dorazí s konkrétní představou, jak by měl účes vypadat. Jenže Jiří jim to kolikrát i rozmluví a vysvětlí, co by bylo nejlepší.

„Váží si mě jako odborníka. Samozřejmě každá z těch klientek má vždy přesná přání, ukázky fotek, jak by to chtěly, ale na závěr to vždy nechají na mém rozhodnutí. Nemáme kvůli tomu mezi sebou žádné konflikty,“ dodal Jiří, jehož salón sídlí v centru Prahy a za účes zde necháte několik tisíc.

Jeho práce je však vychvalována. Například Patrasová pěje ódy.

Ověřeno. Jiří Hrabal je skvělý kadeřník. Díky, Maestro!“ napsala k fotce, kde má vyžehlené vlasy.

Nutno dodat, že jí to opravdu sluší i přes dramata v osobním životě. To jsou tedy kouzla!

Zdroj: Instagram, Expres