Hvězdný zpěvák ukončit kariéru a jít jinou cestou

Není zvykem, aby úspěšný umělec změnil krátce před padesátkou oblast svého působení v showbyznysu. Zpěvák Michael Bublé (48), pocházející z Kanady, si však na to troufá a chce to zkusit s herectvím. Jeho fanoušci na celém světě si ho spojují zejména s vánočními hity, ale kromě nich nazpíval i spoustu písní s jinou tématikou, za což získal řadu významných ocenění. Z jeho aktuálního prohlášení jsou proto mnozí šokováni.

V nejedné domácnosti si během Vánoc pouštějí Michaela Bublého a jeho sametovým hlasem prospívané miega hity It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas, Have Yourself A Merry Little Christmas nebo Santa Claus Is Coming To Town. Díky nim ho nazývají také „králem Vánoc“. Bublé se však chce dát po letech na hereckou dráhu a hudbu dát stranou, jak aktuálně šokoval fanoušky.

Jednu pauzu si však už od zpěvu a hudby dopřál krátce po vydání alba Nobody but Me v roce 2016. Tehdy jeho pouze tříletému synovi Noahovi diagnostikovali rakovinu jater a chtěl být u něj během léčby. K hudbě se vrátil až v roce 2018, kdy vyšlo jeho 10. studiové album Love. Později v roce 2022 vydal album Higher a získal třetí cenu Grammy za nejlepší tradiční popové vokální album. Jeho prohlášení, že ho už hudba unavuje, fanoušky pořádně zaskočila. No zdá se, že mnozí se na změnu těší spolu s ním, jak je vidět v komentářích.

V podcastu The Diary Of A CEO se zpěvák svěřil o svých nových plánech. „Cítím, že jsem teď v té fázi života a kariéry, kdy potřebuji zkusit něco nového. Dvacet let dělám pořád totéž. Napíšu něco, promuji to, jdu na turné a navštívím 40 zemí,“ vysvětloval Bublé. “ Samozřejmě hudba bude navždy důležitá, bude mojí láskou, ale teď chci dělat jiné věci, být sám sebou. Chci zkusit film nebo seriál. Cokoli to však bude, musí se to stát teď,“ vyjádřil se a vyslal tím jasný signál producentům a režisérům. Inu, kdoví či nejde o tzv. krizi středního věku a nepotřebuje prostě jen nový stimul do života. Podstatné je, aby byl spokojen, dříve či později se ke zpěvu snad vrátí.