Hvězdné manýry Ewy Farne a Lucie Bílé. Ewa Farna se při rozhovoru s novináři chovala jako hollywoodská hvězda. Bílá ani nepřišla

Zpěvačka Ewa Farna (29) si jistě získala oblibu u veřejnosti díky své bezprostřední srdečnosti a upřímnosti. Proto je až k neuvěření, jaké manýry v poslední době udělala. Během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si na ni někteří zástupci médií, kteří očekávali rozhovor, hodně stěžovali. Ewa se chovala jako rozmarná hollywoodská hvězda.

Za sedmnáct let, co je Ewa Farna na hudební scéně, toho nepochybně hodně dokázala. Získala si srdce mnoha, zejména mladých fanoušků v České republice, na Slovensku a v Polsku. Pravidelně s nimi komunikuje na sociálních sítích, kde se do jisté míry svěřuje i se svým soukromím. Matka dvou malých dětí se musí řádně otáčet v domácnosti, protože její manžel Martin Chobot je také aktivní umělec, který často vystupuje s hudební skupinou jako kytarista. Kromě toho se Ewa od ledna připravuje na svůj velký koncert k 30. narozeninám, které oslaví příští měsíc.

Přestože je Farna ještě mladá, má toho určitě až příliš, a tak není divu, že ji to může dráždit. Ve Varech se ukázalo, že má manýry, na které nedá dopustit ani Lucie Bílá. Přijela tam pracovně, aby zazpívala na lázeňské kolonádě. Údajně měla v rámci dohody přijít udělat krátký rozhovor s předem schválenými novináři, ale ti na ni čekali marně. Prý byla velmi unavená z toho, že ji na kolonádě všichni zastavují a chtějí se s ní fotit.

Novináři ale nakonec přece jen dostali prostor pro rozhovory, protože zpěvačka dorazila na místo konání koncertu, který začal ve 21 hodin, o dvě hodiny dříve. Ale ani to neproběhlo úplně hladce. Jeden z redaktorů si Sedmičce postěžoval: „Dostal jsem předem instrukce a seznam otázek, které jsem vůbec nesměl položit. Prakticky mi bylo řečeno, že jsou povoleny pouze otázky týkající se životního stylu, oblékání a hudby.“ Ewa nebyla ochotná ani stát před fotobudkou, jak je zvykem. Její manažerka prý přítomným novinářům odpověděla: „To nemáme ve smlouvě, nic takového dělat nebudeme!“.

Farna nedávno vybuchla poté, co Sedmička zveřejnila výpis z katastru nemovitostí, kde je uvedeno, co jí patří, a zažalovala časopis. „Považuji ji za nesoudnou, spíše arogantní dámu,“ prohlásil majitel časopisu Jaromír Soukup, který zjevně nemá pro Ewu velké pochopení, jak píše AHA!. Jeho Agáta se jí však překvapivě zastala: „Myslím, že každá celebrita na to má právo, a vůbec bych ji za to nehanila.“ Ani Agáta neodpovídá na všechny otázky a její způsoby byly v době její největší slávy, tedy před více než 15 lety, opravdu příšerné.

Zdroj: autorský text, Sedmičce, AHA!