Hvězdné manýry Beyoncé: Musí mít vždy vlastní záchodové prkénko

Beyoncé je bezpochyby vynikající zpěvačka a také velmi schopná podnikatelka v hudebním průmyslu. Je to ale také velká primadona, která má nároky srovnatelné s Mariah Carey nebo Jennifer Lopez.

Manželka rappera JayZho je žena, která by si například nikdy nesedla na použité záchodové prkénko. Ať se pohybuje kdekoli na světě, musí mít po ruce nové záchodové prkénko, které jí nainstalují na mísu ještě předtím, než ji použije. Takže si na turné bere celou bednu prkýnek.

Tým pracující pro hvězdu musí zajistit, aby nikdy neseděla na prkénku, které před ní použil někdo jiný. Informoval o tom deník The Mirror, podle kterého se v zákulisí koncertu objevil velký kontejner s nápisem „Beyoncé – záchodová prkénka“.

„Beyoncé je tak elitní umělkyně, že může požadovat doslova cokoli. Její tým si dává záležet na tom, aby měla zajištěné pohodlí, a osobní záchodové prkénko je jednou z jejích podmínek. Její zaměstnanci viděli snad všechno, takže jim to nepřipadá jako velký problém, ale vyvolává to úsměv u lidí, kteří náhodou zahlédnou kontejner s tímto nápisem,“ dodal zdroj deníku The Mirror.

Zdroj: The Mirror