Hvězdná Céline Dion bojuje s hroznou nemocí: Po letech opět na veřejnosti!

    Pohled na aktuální záběry potěší mnohé její fanoušky. Slavná zpěvačka Céline Dion (53) všechny pořádně vystrašila, když v prosinci 2022 oznámila světu, že trpí raritní neurologickou chorobou, kvůli které odsunula práci na vedlejší kolej a stáhla se do pozadí. V uplynulých dnech se však překvapivě objevila na veřejnosti.

    Není tajemstvím, že onemocnění hvězdné zpěvačky Céline Dion je poměrně vážné. Dokazují to i nedávná slova její sestry. Ta v rozhovoru pro média uvedla, že na toto onemocnění momentálně neexistuje žádná účinná léčba. Slavné umělkyni lékaři diagnostikovali tzv. umělkyni. syndrom ztuhlého člověka. Toto onemocnění způsobuje například nekontrolovatelné tuhnutí svalů trupu, rukou a nohou. 

    Céline naposledy vystoupila na pódiu v březnu 2020. Poté se objevila na několika módních show a následně se z očí veřejnosti vytratila. Fanouškům se později promluvila jen prostřednictvím sociálních sítí. 

    V pondělí večer se zúčastnila zápasu NHL mezi Vegas Golden Knights a Montreal Canadiens. Po jeho skončení Céline přišla do šatny, aby hráče pozdravila. Společnost jí dělali i její děti a bylo vidět, že si sportovní večer všichni opravdu užili. Slavná zpěvačka nešetřila úsměvy a pohled na ni určitě potěšil všechny její příznivce.