Hvězda z Winnetoua vypadá v 80ti letech fantasticky! Nepatří ani náhodou do starého železa

Rozhodně nepatří do starého železa! Uschi Glas měla jen sladkých 22 let, když ve filmech o Winnetouovi ztvárnila míšenku Apanači. Dnes je mu 79 let a je úplně jiná, než si ji diváci pamatují. Jiná, avšak je třeba dodat, že dokonalým vzhledem ohromí i dnes. Vždyť, uznejte sami!

Filmy o Winnetouovi jsou legendární. A obrovskou popularitu přinesly i německé herečce Uschi Glas, která takto odstartovala svoji hvězdnou kariéru. V průběhu let účinkovala v mnoha filmech a seriálech. A nutno dodat, že před kamerami je dodnes aktivní.

Z přibývajících let si těžkou hlavu dělat nemusí. I ve zralém věku se totiž může pyšnit štíhlou postavou, kterou jí mnohé vrstevnice mohou jen závidět. Díky tomu si na nedávné předávání prestižních cen Bambi mohla obléct kreaci, ve které ji nešlo přehlédnout. Slavná herečka vsadila na šaty výrazné modré barvy, která společně s jejími blond vlasy vytvořila zajímavou kombinaci.

Po boku Uschi s úsměvem na tváři pózoval její manžel Dieter Hermann. Za něj se umělkyně provdala v roce 2005 a stala se tak macochou jeho dceři Sophie Hermann. Ta je známá účinkováním v britské reality show Made in Chelsea. Samotná Glas má tři děti z prvního manželství s filmovým producentem Berndem Tewaagem.