Hvězda telenovely Divoký anděl Natalia Oreiro prošla velkou proměnou: Podívejte se, jak vypadá seriálová hvězda dnes

Populární uruguaysko-argentinská herečka a zpěvačka, u nás známá především z telenovely Divoký anděl, se stala ikonou již v mladém věku. Je inspirací nejen v televizi, ale také v oblasti módy a krásy. Herečka má nejen krásu a talent, ale také pověstnou jiskru a charisma.

A právě to ji odlišuje od mnoha jiných průměrných hvězd. Herečka má vynikající geny, a přestože jí v květnu bude blíže k padesátce, stále budí velmi dívčím dojem, píše web Pluska. Natália na svém Instagramu prozradila, že v její rodině jsou ženy hezčí až s přibývajícím věkem.

Herečka má tvář dívky a postavu jako lusk, a tak není divu, že se jí nabídky na spolupráci v oblasti módy a krásy jen hrnou. Není pochyb o tom, že Natália není jen tak ledajaká modelka a do své práce vkládá i kus hereckého talentu, nezdolné energie a smyslu pro humor. Je zkrátka osobnost a sympatické je i to, že otevřeně přiznává estetické vylepšení. V minulosti si například nechala odstranit podkožní tuk.

Dnes se udržuje hlavně syrovou stravou a vyřadila maso. Její jídelníček se skládá ze zeleniny, ovoce, mléčných výrobků a ořechů. Kromě toho několikrát týdně cvičí v posilovně. Proto si také může dopřát své oblíbené sladkosti, kterých se nedokáže vzdát.

Svou vášeň pro módu a styl promítla také do vlastní kolekce oblečení Las Oreiro, která odráží hereččinu osobnost, uvádí portál A24. Je živá, energická, odvážná, plná barev a nápaditých motivů. Stejně inspirativní je Natalia i v oblasti krásy a líčení. K jejímu vzhledu neodmyslitelně patří, nebo spíše patřila, dlouhá hustá hříva, která je dnes již minulostí. Natália vyzkoušela velmi svěží a elegantní účes z polodlouhých vlasů, které nosí natočené, a riskla i ofinu.

Jak se vám líbí její nový vzhled?

Zdroje: Instagram, A24, Pluska