Hvězda seriálu Sám doma padl až na úplné dno: Macaulay Culkin propadl drogám a anorexii

Sláva ho dostala až na úplné dno. Hollywood mu ležel u nohou a díky filmu Sám doma získal pěkný balík peněz. Jenže ani sláva dětské hvězdě nezaručila dokonalý život. Kdysi roztomilý chlapeček skončil na drogách, propadl depresím a léčil se z anorexie. Jak je na tom dnes oblíbený hrdina seriálu Sám doma?

Macaulay Caulkin se narodil v roce 1980 v New Yorku. Svůj herecký talent zřejmě zdědil po svém otci a jeho rodině. Jeho otec hrával divadlo a jeho teta je slavná americká herečka Bonnie Bodeliová. Macaulay byl odmalička roztomilý blonďáček, o kterého měli filmaři zájem a jeho krásná vizáž mu zajistila slávu až v samotném Holywoodu, uvádí portál People.

Všechno se to změnilo v roce 1990, když vyhrál konkurz na malého Kevina ze Sám doma. Role mu byla napsaná přímo na tělo, takže všechny dostal okamžitě do kolen. Za první díl velkolepého filmu získal již tehdy přes 2,5 milionu korun. Za celé série této velkolepé komedie celkem dostal přes 100 milionů korun a začal být považován za jednoho z nejúspěšnějších amerických herců.

Po rozchodu se svou první velkou láskou herečkou Rachel Mineovou začal trpět depresemi, ty začal léčit alkoholem a později i drogami. V roce 2017 se začal znovu šplhat na vrchol. Při natáčení filmu Changeland se seznámil s modelkou Brendou Songovou, se kterou má syna.

Vypadá to, že se herec nakonec znovu ožení, protože od ledna Brenda na ruce nosí krásný diamantový prsten.

Zdroje: People, Instagram