Hvězda seriálu Prolhané krásky bude podruhé maminkou, radost z těhotenství ale vystřídal velký smutek!

Herečka Shay Mitchell známá ze seriálů Prolhané krásky bude podruhé maminkou. Potomka čeká s partnerem Mattem Babelem, se kterým má už dvouletou dceru jménem Atlas. Radostnou novinu odhalila v srdceryvném příspěvku na Instagramu, kde se objevilo její holé dětské bříško, píše web eOnline.

V příspěvku na Instagramu hvězda promluvila o tom, že jí před týdnem zemřela babička a Shay si teď prochází těžkým obdobím zármutku. „Rozloučení s milovanou osobou a zároveň radost z příchodu dalšího člověka na tento svět je velkým koloběhem života,“ napsala k sérii fotografií, na kterých je zachyceno její současné těhotenství.

„Je to také mé dosud nejnáročnější období. Nemůžu si pomoct, ale myslím, že to byl celou dobu plán vesmíru, který věděl, že budu potřebovat jinou světskou radost, abych zmírnila ránu ze ztráty jednoho z nejdůležitějších lidí v mém životě.“ dodala herečka. Poté dodala, že je to důkaz toho, že láska, život a ztráta mohou existovat současně. Babička jí prý chybí každý den a na svého potomka se už moc těší.

V říjnu 2019 porodila herečka se svou dlouholetou láskou Matteem syna Atlase. Začátkem téhož roku se Shay svěřila, že před přivítáním jejich miminka utrpěla potrat. Shay se nyní rozplývá nad radostmi mateřství.

Zdroj: eonline.com