Hvězda seriálu My všichni školou povinni odhalila bolestivé tajemství: Surové znásilnění! Její manžel se násilníkovi tvrdě odplatil

Někdejší dětská hvězda odhalila svou třináctou komnatu.

Michaela Kudláčková (55) se v bývalém Československu proslavila díky seriálu My všichni školou povinni, kde si zahrála postavu Barči. Ale až po dlouhých letech odhalila své trápení.

Měla 25 let, když se vracela z oslavy s kamarádkou domů pěšky. „On tam byl také, když jsme šli domů. Zastavil u nás, jestli se nechceme odvézt. Nesedla bych si do auta s nikým cizím, ale on nebyl cizí, nebo aspoň nám se nezdál,“ cituje Blesk.cz bývalou herečku. Dále vysvětluje, že nejprve odvezl kamarádku domů a poté zamířil rovnou do Ďáblického háje, lesa mezi pražskými čtvrtěmi Kobylisy, Dolní Chabry a Ďáblice.

„Nejprve se to snažíš uprosit, nechytáš se, a vlastně mu to trochu dělá dobře. Potom si myslíš, že utečeš. Po slovech „pokud ještě jednou chytíš tu kliku, tak ti rozmlátím hlavu tímto hasákem“ jsem usoudila, že bude asi lepší být pět minut znásilněna, než celý život mrtvá,“ popsala Kudláčková . „Pak se přestaneš bránit. Úplně, Čumíš nahoru a… Já jsem si v duchu zpívala,“ svěřila se. Potom ji odvezl domů a byla vděčná, že ji nenechal v lese.

Kudláčková byla v té době už vdaná a měla děti. Když se vrátila, manželovi nic neřekla. Druhý den ráno se však násilník vrátil. „Ráno zvoneček. Otevřu a koho nevidím! Chtěla jsem rychle zavřít, ale strčil tam nohu. Vlastně mi přišel říct, že ví, kde chodí moje holky do školky. Takže… Žádná policie,“ vysvětlila, proč policii nic neohlásila.

Manželovi nejprve nechtěla nic říct. Teprve později se mu přiznala. „Po tom, čem jsem s ním potřetí odmítla spát, to ze mě vytáhl. Vypátral si ho, přizabil, přehodil přes výklad a měl podmínku,“ dodala.