Hugh Jackman drží přísnou dietu, aby se dostal do kondice jako Wolverine ve filmu Deadpool 3

Fanoušci Wolverina jsou nadšení z návratu Hugha Jackmana, pro herce však není snadné se do role znovu vžít. Musí držet přísnou dietu, aby se dostal do požadované kondice.

Během rozhovoru v The Late Show se Stephenem Colbertem vysvětlil, že díky dietě a tréninku nabral na svalové hmotě. Nicméně zatímco v rámci natáčení je to příznivá zpráva, v jiných oblastech jeho kariéry už natolik ne. Jackman totiž nedávno na Broadwayi dohrál představení The Music Man a kostýmy mu začaly být poněkud těsné. Prý se mu podařilo roztrhnout kalhoty tím, jak byly napnuté. Stalo se mu to dokonce již třikrát!

Moderátorovi vylíčil, jak vypadá jeho denní režim a jídelníček. Prý musí denně přijmout v potravě kolem 5000 kalorií. „Teď jen jím a trénuju,“ zhodnotil stručně, jak momentálně vypadá jeho život. S cvičením dokonce začal o pár týdnů dříve, než bylo v plánu, aby se stihl připravit na natáčení.

„Naučil jsem se, že to nelze uspěchat. Naučil jsem se, že to chce čas. Teď mám šest měsíců od chvíle, kdy jsem dokončil muzikál The Music Man, do chvíle, kdy se nový Deadpool začne natáčet. Nedělám k tomu žádnou jinou práci, budu se jen věnovat rodině a trénovat. To bude moje práce na šest měsíců,“ prozradil Jackman v pořadu Who’s Talking to Chris Wallace?.

Než se však diváci na vlastní oči přesvědčí, do jaké kondice se dostal, budou si muset ještě více než rok a půl počkat. Jak informuje web Marca, film by měl vyjít 6. září 2024.

Zdroje: Marca, The Late Show