Hrdá babička Veronika Žilková se pyšní svou vnučkou Rozárkou

Herečka Veronika Žilková se na rozdíl od své dcery Agáty na svém Instagramu ráda pochlubí fotografií své vnučky Rozárky. A je vidět, jak jí přírůstek do rodiny udělal obrovskou radost.

Rozárka je třetím vnoučetem této herečky. Malou holčičku jak se patří zapila a také ji hned v porodnici přišla přivítat na tento svět. „Přišli jsme se poklonit nové princezně naší rodiny,“ napsala na svém profilu po narození dojatá babička.

Dcerka její dcery Agáty a Jaromíra Soukupa je skutečně jejím pokladem. Často se chlubí její fotografií, ale tak, aby nebyla vidět tvářička Rozárky. K poslední fotografii napsala dojemné vyznání: „Každé nové dítě zvětší srdce rodiny. Matka tvé matky ti děkuje, že jsi se nám narodila.“

Pod příspěvkem se objevují jen hezké komentáře. A taky vzpomínka na maminku Veroniky Žilkové, která se narození maličké Rozárky bohužel nedožila. Jistě ji ale ochraňuje z nebeských výšin.

Podle Veroniky Žilkové je Rozárka celá po tatínkovi Jaromírovi Soukupovi. Tak se necháme překvapit. Maminka Agáta na svém Instagramu slíbila, že dcerku časem ukáže všem, kteří sledují její profil. Ten měla po nějaký čas uzavřen a poté otevřen jen pro sledující.

Zdroj: Instagram