Hrdá babička: Dagmar Havlové dělají radost její vnučky. Jedna z nich jezdí sportovně na koni

Dagmar Havlová si užívá aktivní důchod. Vedle řady zájmů a charitativní činnosti jí dělají největší radost dvě vnučky. Jedna z nich je navíc velmi talentovanou sportovkyní.

Havlová má se svými vnučkami velmi blízký vztah. Sofia (14) a Stella (11) jí dělají společnost na některých akcích a často se pochlubí zážitky, které spolu mají. Obě dívky jsou již v mladém věku ambiciózní, proto je na ně právem hrdá. Svým fanouškům se nyní pochlubila zejména úspěchy starší z nich.

„Neděle v dívčím pokojíčku. U mé úžasně statečné vnučky,“ nahrála Havlová na Instagram video, ke kterému ještě přidala příznačný hashtag „pyšná babička“. Vedle toho všem představila úžasnou sbírku, kterou má Sofie. Od malička se totiž věnuje parkuru, ve kterém je velmi dobrá, píše Blesk.cz. Svědčí o tom také velké množství trofejí, které má vystaveny na poličkách. Když to tak bude pokračovat dál, brzy bude na všechny sklenice a medaile potřebovat speciální místnost.

Už v minulosti Dagmar Havlová na sociálních sítích prozradila, že jako mladá jezdívala na koni i ona. Proto si velmi dobře uvědomuje, jaké riziko podstupuje vnučka a kolik úsilí vyžadují její výborné výkony. Parkur je považován za velmi elegantní, ale zároveň náročnou disciplínu, která potřebuje dokonalou souhru mezi jezdcem a koněm. V Sofii se tak skrývá velká dávka talentu.

Sofie a Stella jsou dětmi jediné dcery Dagmar Havlové Niny, kterou měla s manželem Radvítem Novákem. I dcera má rozjetou velmi úspěšnou kariéru. Po ukončení studia na právnické fakultě se z ní stala soudkyně. Dagmar dělají všechny tři dívky velkou radost, proto se jimi tak ráda pochlubí i před svými fanoušky.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram