Horko trápí i celebrity. Petra Janů si postěžovala, že musela strávit 2 dny v pražském bytě, přestože bývá v létě na chladné chalupě. To naštvalo i lidi, co jsou v panelácích celý život

Zpěvačka Petra Janů možná předpokládala, že se jí dostane soucitu ze strany lidí, ale vypadá to, že její stížnosti ohledně horka lidi spíše rozlítili. Dali jí, co proto, že tesknila po své chladné chalupě, zatímco musela trávit dva dny v bytě v Praze…

Zpěvačka nejspíš netušila, že na sebe ušije bič, když si deníku Blesk postěžuje na horka. Svěřila se, že v jejím pražském bytě, který má okna na jih, je neuvěřitelné horko po celý den, jak do oken pere slunce. Měla v něm přečkat dva dny a to podle jejích slov je sebevražedné. Bála se, že to nepřežije. Posteskla si za svou chalupou, kde tráví léto, jelikož je v ní chladno a může být na zahradě.

Jenže svými nářky rozlítila lidi na sociálních sítích. Mnozí se na ni naštvali hlavně proto, že si stěžovala, jak sebevražedné pro ni budou dva dny v pražském bytě, zatímco mnozí z nich musí v oněch horkých dnech v těch bytech být po celé léto a ty teploty musí přežít – jak mladí, tak i staří, zdraví i nemocní. Jak podotkli lidé, mají Petru Janů za zhýčkanou celebritu.

Co mají dělat ti, kteří jsou v Praze v panelácích stále a nemají kam utéct? Zamysli se, hvězdo.

Bože, my taky máme okna v paneláku na jih a pálí nám sem slunce. Co máme dělat? Taky to přežijeme!

Celebrity nejsou schopný snášet normální problémy jako my ostatní. To je rozhýčkanost!

Já ji chápu. Plastiky nejsou na sluníčku dobré a že jich Petra má!

Tak ať spí pod mostem, chudinka. Ta má starosti. Co máme dělat my obyčejný lidi?

Přestaň fňukat. Trpíme tím všichni co jsme v panelácích, tak si nestěžuj. Ty máš, kam utéct, ale jako co ostatní? To je tak, když má člověk hodně peněz a snaží se hledat problémy. Jsi šťastná žena, máš peníze a můžeš vypadnout, ale co jiný lidi?

Já jsem myslela, že Petra Janů není taková rozhýčkaná, ale zklamala mě. Tohle její stěžování, to už bylo fakt moc. Jak ty horka asi zvládají jiný lidi? A co starší s nemocným srdíčkem, když nemají kam utéct, jako ona?

Pravdou asi bude, že Petra Janů nemohla čekat takový ohlas na pár slov, která se týkají každého z nás. Ovšem doba je dnes taková – všechno co řeknete, obrátí se na sociálních sítích proti vám.

Zdroj: autorský text, redakce