Hollywoodem se šíří další skandál. Boxer Mike Tyson tvrdí, že načapal Brada Pitta v posteli s jeho manželkou

Hollywood v poslední době řeší další skandál, který se šíří, a do kterého je zapleten jeden z jeho oblíbenců. Mike Tyson totiž tvrdí, že našel svou bývalou manželku v posteli s Bradem Pittem. Dokonce uvedl, že se ho hollywoodský herec bojí.

Herečka Robin Givens a boxerská legenda Mike Tyson spolu začali chodit v roce 1987 a o rok později se vzali. Brzy se to však mezi nimi zvrtlo a oba vznášeli různá obvinění, píše magazín Marca. Givens nakonec podala žádost o rozvod s tím, že se obává o svou bezpečnost kvůli pokračujícímu násilí, jak uvedl její právník.

Nyní se však ve vztahu páru objevil další skandál. Tyson údajně přistihl Brada Pitta v posteli s jeho manželkou. Přiznal, že byl neuvěřitelně naštvaný. „Měli jste vidět jeho obličej, když mě uviděl. Měli jsme se rozvádět, ale já jsem k ní chodil každý den domů, abych se s ní vyspal. Tenhle konkrétní den mě někdo předběhl. Brad Pitt tam byl dřív než já,“ řekl Tyson.

V rozhovoru Tyson pokračoval: „Vypadal, že musel být trochu sjetý, já vím své. Tehdy to ještě nebyl Brad s takovou pověstí, jakou má teď. Měli jste vidět, jak se tvářil. Vypadal, jako by byl připraven přijmout poslední pomazání.“

Na Tysonova tvrzení reagovala Givensova bývalá manželka. Popřela jak to, že byla přistižena v posteli s Pittem, tak to, že Pitt prosil Tysona, aby ho nebil. Potvrdila však, že seděla s Pittem v autě na příjezdové cestě. Nevěru však rovněž popřela.

Sám Brad Pitt se k incidentu zatím nevyjádřil.

Zdroj: Marca