Holky z 3v1 pořádně zapařily! Nikolin syn Tobias a Martinina dcera Stella společně oslavili druhé narozeniny

Už jsou to dva roky, co Nikol Leitgeb (Štíbrová) a Martina Pártlová přivedly na svět děti ve stejný den. Holky jsou totiž pro každou legraci, a tak si naplánovaly, že porodí ve stejný den. Obě rodily císařským řezem, jinak by to ani nebylo možné dodržet.

Martině byl císařský řez doporučen proto, že ve svých dvaačtyřiceti letech rodila poprvé. Nikol zase proto, že už prvního syna Mathiase takto přivedla na svět, psal před dvěma lety deník Aha. Holky sice společný pokoj neměly, jak žertovaly, zato obě rodily ve vyhlášené porodnici U Apolináře. 16. června 2021 tedy na porodním sále zazněl pláč jak malé Stelly od Martiny, tak Tobiase od Nikol.

Minulý víkend zřejmě proběhla velká narozeninová oslava, protože holky na svém oficiálním instagramovém profilu uskupení 3v1 včera sdílely společnou fotku. Kromě Nikol, Martiny a Veroniky Arichtevy se na oslavu dostavily také jejich drahé polovičky. A samozřejmě děti. „2 roky Stellinky a Tobíka. Kurde, letí to. Ani se neotočíme, řeknou nám, že jsme trapný, zkazili jsme jim život a zabouchnou za sebou dveře. Ale i to bude mít svoje pozitiva. Všechno nejlepší, lásky naše,“ píše se u snímku, který vypadá jak reklama na štěstí.

Fanoušci holek ze 3v1 jsou z fotky nadšení. Kromě přání všeho nejlepšího se však v komentářích objevilo, že „konečně vím, jak se Mauglí jmenuje“. A několik žen dost zarazilo, jak strašně chlupaté nohy Martina Pártlová má. Na první pohled to skutečně vypadá, že ona noha vychází z Martinina těla. Pak ale samozřejmě zjistíte, že patří jejímu partnerovi a otci Stellinky, Josefu Vařekovi.

Zdroje: autorský text, Instagram, Aha