Historicky první pár v MasterChefovi: Jaké byly začátky vztahu Vojty a Betty?

Aktuální řada MasterChefa Česko přináší víc než jenom hledání nejlepšího amatérského kuchaře. Přímo mezi plotnami totiž došlo k lovestory doslova hollywoodského stylu. Půl roku to museli tajit, ale nyní Muž roku 2019 Vojta Urban a Alžběta Minaříková mohli svou lásku ukázat světu, jak píše magazín Zítřek.

Díváte-li se na aktuální řadu MasterChef Česko, nejspíš vám neuniklo, že Vojta Urban a Alžběta Minaříková od sebe nemohou odtrhnout oči. Má to svůj důvod – tito dva soutěžící, kteří mají být svými rivaly, se do sebe totiž zamilovali. Svojí lásku přiznali na sociální síti Instagram.

Partnerka a zároveň sokyně Vojty Urbana Bětka Minaříková nešetřila na sociální síti slovy: „To je on, mého srdce šampión! Jak to řekl Radek Kašpárek: je to nejlepší parťák, zasměju se s ním (téměř nonstop), ochrání mě (nejen fyzicky), ale umí dělat i ty nejlepší makový kaše pod sluncem. Miluju.“ píše zamilovaná Minaříková.

U první společné fotky se čerstvě zamilovaný pár zeptal: „Tak co, kdo z vás už to tušil?“. Poté dodávají: „Šli jsme soutěžit a ze soupeře se stala spřízněná duše. Pořád nemůžeme uvěřit, že nám osud napsal takový příběh a jsme rádi, že se o něj s vámi můžeme konečně podělit.“ Nakonec poděkovali soutěži MasterChef za tento dar, čímž měli na mysli jejich vztah.

Tajili to půl roku

Tajili to půl roku a až teď s tím mohli jít ven. Pravidla soutěže MasterChef jsou přísná: muž roku Vojta Urban nesměl prozradit vztah se svou soupeřkou ze soutěže Masterchef Betty Minaříkovou. „Vydržet to víc jak půl roku bylo náročné. A ne jen proto, že jsem slepičí prdelka a udržet tajemství je pro mě někdy těžký. Ale proto, že devadesát procent života je to, co utvářím s Betty, a tajit se bylo tak strašně nepřirozené. Je nádhera to moci vykřičet do světa,“ svěřil se s nadšením v hlase Vojta.

Nine už jejich Instagram zdobí toto video.

Byla to láska na první pohled

A jak to všechno začalo? „Tak asi láska na první pohled a osudové setkání jako z filmu to vystihuje nejvíc,“ svěřil se magazínu Zítřek sám Urban, který prý z Betty při prvním setkání nemohl spustit oči.

„Něco jsme prohodili a já jsem hned věděl, že není jen milá a krásná, ale také chytrá a hlavně člověk se obrovským srdcem,“ pěl ódy na svou milovanou Vojta.

Betty mu to ale nedala zadarmo. Musel vydržet do dalšího natáčení. „Vydržel jsem to týden, abych ji nikde nehledal a nezkoušel kontaktovat, protože jsem tím tu romantiku nechtěl zkazit. A když jsme měli nástup na hotel na dalším natáčení večer před tím, tak nás to k sobě neuvěřitelně táhlo. A během společného seznamování s dalšími soutěžícími u sklenky vína jsme se už bavili prakticky jen spolu,“ neskrývá své nadšení krasavec roku 2019.

Společné bydlení si vyzkoušel ihned

Přišlo ale bohužel zklamání – ještě ten večer byl natáčecí víkend produkcí zrušen. „A tak začalo naše první téměř padesátihodinové rande a od té doby jsme se od sebe prakticky nehnuli. Během soutěže jsme byli takový trošku kolotočáři – protože jsme víc jak polovinu týdne museli bydlet na hotelu a po natáčení jsme jeli vždy jen na otočku domů. A tak jsme spolu začali velmi brzy, ale tak nějak přirozeně bydlet,“ svěřil se Urban a dodal: „Seznámili jsme se i s rodinami, která nás ve všem neuvěřitelně podporují. Až tak moc, že mi Betty táta dokonce odpustil odřenou dodávku při návštěvě domu s nábytkem,“ směje se Vojta.

Zdroj: Zítřek, Instagram, Facebook Vojty Urbana