Hilary Swanková známá díky oscarové roli boxerky v Million Dollar Baby je ve 48 letech poprvé těhotná. Čeká dvojčata

Ve svých 48 letech je hollywoodská herečka a producentka známá z filmu Clinta Eastwooda Million Dollar Baby, za který získala Oscara, poprvé těhotná. S manželem podnikatelem Philipem Schneiderem čekají dvojčata, jak uvedl magazín People.

Herečka je již ve druhém trimestru těhotenství, a proto už dle ní nastal správný čas na to, aby se o tuto novinku podělila s veřejností. „Je to něco, po čem jsem toužila už dlouhou dobu,“ svěřila se v pořadu Good Morning America Swanková, která se hodlá ještě nějaký čas věnovat herectví.

Právě natáčí nový seriál s názvem Alaska Daily a její seriáloví kolegové se o jejím těhotenství dozvěděli krátce předtím, než o něm informovala svět. Hilary si velmi oddechla, když své těhotenství oznámila kolegům ze seriálu: „Moje oblečení mi už přestávalo sedět, takže jsem si musela onehdá dokonce rozstřihnout džíny. Pak jsem si k nim oblékla větší sako, které nebylo v dějové návaznosti“. A oni za mnou přišli a řekli: To přece nesedí. Řekla jsem: Ach, myslím, že to bude fungovat. Postarám se o to, aby to fungovalo. Pokud jste výkonným producentem seriálu, můžete si to dovolit, ale ano, je to divné.“

Její oznámení bylo jaksepatří nadšené a radostné: „Budu máma. A nejen jednoho dítěte, ale rovnou dvou. Nemůžu tomu uvěřit. Je tak hezké o tom mluvit a sdílet to. Cítím se skvěle. Je to takové požehnání. Je to naprostý zázrak. Je to neuvěřitelné.“ Dvojčata se vyskytují i v rodině jejího manžela, což vyvrací možné dohady o umělém početí, které by se s ohledem k jejímu věku mohly objevit.

Zdroj: People, Blesk.cz, Good Morning America