Herectví dal Johny Depp na druhou kolej. Návrat k Disneymu vylučuje, za to že ho odkopli

Po několika letech stresu a ponížení si čerstvý šedesátník Johnny Depp může opět užívat slávy, nyní se sladkou chutí pomsty. Ihned poté, co se na veřejnost dostalo obvinění jeho bývalé manželky Amber Heard, že je násilník, na něj Hollywood aplikoval takzvanou „culture cancel / kulturní vymazání“, za což si vysloužil hněv svých fanoušků. Po loňském soudním vítězství, které ho zprostilo viny, prý společnost Disney plánovala jeho návrat do role kapitána Jacka Sparrowa ve filmu Piráti z Karibiku a údajně mu za to nabízela až 20 milionů dolarů. Johnny si však stojí za svým.

Navzdory různým spekulacím o možném návratu Johnnyho Deppa do filmové série Piráti z Karibiku je jeho role kapitána Jacka Sparrowa u společnosti Disney jednou provždy u konce, píše Daily Mail. Stále se totiž nevyrovnal se svým hněvem nad tím, jak byl „odkopnut“ a zbaven všech rolí, když ho jeho bývalá manželka Amber Heard v roce 2018 obvinila z násilí. Minulý týden se prezident studia Disney Sean Bailey dostal na titulní stránky novin po celém světě, když oznámil, že studio v tuto chvíli vydalo „nezávazné“ prohlášení o Deppově návratu, což naznačuje, že mu již symbolicky otevřelo dveře zpět. Johnny Depp, který v pátek oslavil šedesátiny, však po trpkých zkušenostech z Hollywoodu už netouží obout ošoupané boty svérázného piráta, a to ani za mega milionový honorář, což jeho fanoušky velmi mrzí.

Jeho přítel tvrdí, že je pevně rozhodnutý, ať už odtamtud dostane jakoukoli nabídku. Nikdy nebude souhlasit s návratem k tomuto ani žádnému jinému filmu od Disneyho. Po pěti letech, kdy se musel vyrovnávat převážně se soudními spory s bývalou manželkou Amber Heard, se znovu vzpamatovává a soustředí se na hudbu, umění a režii uměleckých filmů. Zdá se, že jeho filmové výstřelky jsou minulostí. „Řekl bych, že většinu času bude pravděpodobně trávit ve Francii, malováním a tvorbou hudby. Možná se objeví i nějaké ty filmy,“ uvedl zdroj z jeho okolí. „Momentálně ho zajímá autentické vyjádření sebe sama, prostřednictvím umění a hudby. Hollywood ho vůbec nezajímá,“ dodal nejmenovaný hercův přítel.

Po bouřlivých ovacích v Cannes, kde se objevil v roli Ludvíka XV. ve filmu Jeanne du Barry, zamířil na dva večery do Albert Hall, kde hrál na kytaru v rámci pocty zesnulému Jeffu Beckovi. Jak potvrdil na Instagramu, kvůli zranění kotníku odložil vystoupení s kapelou Vampires.

Kdo Johnnymu nikdy nedal kopačky, je módní dům Dior, pro který je tváří parfému.

Po skončení koncertní sezóny začne Depp natáčet film Modi, o 24 hodinách v životě umělce Modiglianiho, který bude také režírovat. Na sociálních sítích se již nyní označuje za „příležitostného herce“, což zní ve světle jeho dosavadní kariéry skutečně ironicky. Hlavním zaměřením je však pro Johnnyho nyní skutečně hudba. Se svou kapelou Hollywood Vampires nyní pracuje na svém třetím albu. Společnost mu dělá úzká skupina přátel, jako je jeho asistent Stephen Deuters, herec Paul Bettany a režisér Tim Burton. Dosáhl prý „bohémské spokojenosti“ se zlatým kruhem tvůrčích duší, kterých si váží a kterým důvěřuje, a opravdu se nerozejde kvůli větším penězům nebo slávě. Koneckonců, ani to už vlastně nepotřebuje, má všeho dost.

Zdroj: Daily Mail