Herečka Zuzana Stivínová po pohřbu Zaoralové: alkohol, gepardí převlek a večírek s kolegy

Herečka Zuzana Stivínová (48) toho v pondělí stihla dost. Ráno se účastnila posledního rozloučení s publicistkou Evou Zaoralovou (†89), kde jí dala sbohem oděná v černém. Večer to však rozjela na premiéře filmu Poslední závod. Škoda jen, že přes hustý cigaretový kouř, který se linul z kuřáckého koutku, kde Zuzana postávala, nebylo skoro nic vidět.


Výrazná červená barva na rtech a elegantní černý kabát. Tak se loučila Stivínová s publicistkou Evou Zaoralovou. Po emocionálním zážitku zašla s Jiřím Bartoškou (74) a dalšími popít do kavárny MAT.

Později se však musela běžet převléknout. Večer totiž vyrazila do společnosti znovu, tentokrát na premiéru filmu Poslední závod, jenž vypráví příběh o smrti lyžařů Hanče a Vrbaty.

Zuzana se zjevila v oděvu se zvířecím motivem a energie měla na rozdávání. „To je celá Zuzana!“ smáli se další hosté. „Dělá grimasy jako na divadle,“ prohlásili další pro Blesk.

Celkem značnou část večera však také herečka trávila v kuřáckém koutku, nad kterým visel zlověstný dým, že nebylo skoro nic vidět. Neměla ho však na svědomí sama. Jak zachytil Expres, vášnivě zde potahoval také Matěj Ruppert či Bára Poláková.

Je vidět, že české hvězdy na zdraví moc nedbají. Premiéru si ale všichni užili. Včetně svých neřestí.

Zdroj: Blesk, Expres