Herečka Štréblová z Ulice: Omdlela v letadle a museli ji křísit

Během prázdnin se herečka Alena Štréblová rozhodla pro dvě návštěvy Řecka. Poprvé se vydala na dovolenou s manželem, avšak podruhé se rozhodla pro dámskou jízdu, na kterou ji doprovázely její jednatřicetiletá dcera a také 86letá maminka. Právě kvůli starostem o svou maminku zažila herečka v letadle mimořádný stres.

Než se Štréblová vrátila do role servírky Mileny v populárním seriálu Ulice, stihla zamířit na letní dovolenou, která nabídla opravdu nevšední zážitek. Její návrat z Řecka, kde strávila týdenní pobyt, totiž nebyl právě bez problémů.

,,Já se o maminku tak bála, že při návratu jsem v letadle ze stresu omdlela. Asi jsem měla větší strach, než jsem si byla schopná připustit. Ukázalo se, že jsem víc unavená, než jsem si myslela. Sesunula jsem se a letušky se o mě pěkně staraly,“ přiznala dle Super herečka, která ze stresu omdlela a posádka jí musela křísit přímo na palubě!

Vše ale naštěstí dobře dopadlo a Alena se pak, jak uvedl Blesk, několik dní ještě zotavovala na chalupě na Šumavě, kam se ráda vrací. Alespoň tak může nastoupit před kameru v plné síle.

Zdroj: Blesk, Super