Herečka Petra Nesvačilová porodila! Na svět přivedla nádhernou dceru

Těhotenství se snažila utajit co nejdéle, ale nakonec se rozhodla těhotenské bříško světu ukázat a pyšnit se s ním až do posledních chvil. Pohlaví miminka si Petra Nesvačilová s přítelem Tomášem nechali jako překvapení k porodu. A čas utekl jako voda a miminko je na světě. Herečka se na svém Instagramu pochlubila fotografií své čerstvě narozené holčičky!

„Je tu! Jsme zdraví a šťastní,“ napsala dojatá maminka na Instagramu k fotce z pražské porodnice, na které ukázala ručičku svého prvorozeného miminka. Holčička dostala jméno Jasmína Rikka a po tatínkovi příjmení Vápeníková. O porodu herečka otevřeně promluvila v nedávném rozhovoru v pořadu Show Jana Krause. Nastávající maminka si přizvala doktorku, dulu i porodní asistentku a svého muže.

„Říkala jsem si, že bude fajn, když mi budou všichni fandit a budou říkat, že jsem skvělá. Já si tak nějak naivně představuju, že to bude takový večírek. Jsem taková společenská, mám ráda oslavy, rodinné srazy, oslavu svých narozenin,“ popsala tehdy v pořadu Jana Krause svoji ideální představu, jak by měl její první porod vypadat. 

Na sociální síti se pod snímkem okamžitě začala hemžit blahopřání nejen od fanoušků, ale především od hereckých kolegů. „Gratuluju, nejvíc!,“ napsala například Daniela Písařovicová. Herec David Gránský, který je čerstvým tatínkem, herečce napsal dojemný vzkaz: „Hodně zdraví, teď začíná ta správná jízda.“

Přejeme mamince a dcerce hodně štěstí, zdraví a samou radost.

Zdroje: Instagram, Show Jana Krause