Herečka Monica Belluci dnes slaví 57 let. Je sexy jako nikdy předtím

Herečka Monica Belluci dnes slaví 57 let. Jak však dokazují obálky časopisů, herečka vůbec nepatří do starého železa. Bez problémů pózuje v prádle nebo sexy oblečení a je totálně svůdná! Monicu připomíná italský web Italiani.


Monica Bellucci se narodila 30. září 1964 v italském městě Città di Castello. Už jako 13-letá pózovala místnímu amatérskému fotografovi. Brzy se dostala i na přehlídková mola, ze kterých si jako středoškolačka odnášela slušné kapesné.  

Tmavovlasá kráska se sice rozhodla studovat právo, ale velmi brzy školu opustila. Stala se profesionální modelkou díky smlouvě podepsané s Elite Model Management. Předváděla pro prestižní značky a usmívala se z obálek nejznámějších časopisů. V roce 2004 dokonce kralovala na prvním místě seznamu sto nejkrásnějších žen světa, který uveřejnil magazín AskMen.

Filmová kariéra italské krásky odstartovala počátkem 90. let. Do povědomí širší veřejnosti ji však protlačilo až ztvárnění hlavní role v italském filmu Malena. Kromě brilantního svádění opačného pohlaví, včetně mladých chlapců, v něm ukázala i své kypré vnady.

Monica se rovněž blýskla i ve filmu režiséra Mela Gibsona, Umučení Ježíše Krista. Kvůli své role Máří Magdalény se dokonce naučila mluvit aramejsky. Pro sexy herečku to však nebyl nejmenší problém. Díky talentu na jazyky, kterým disponuje, se plynule domluví italsky, francouzsky a anglicky. Cizí jí není ani španělština.

Známá je také z filmů jako Matrix, James Bond, Asterix a Obeli, či Čarodějův učeň.

No ani po padesátce si nemůže stěžovat na nedostatek práce jako modelka. Občas se objeví na molu a poměrně často v různých magazínech. Podívejte, jak je stále úžasná!

Zdroj: amica.it., italiani.it