Herečka Michaela Maurerová se chlubí na svém Instagramu paprikami. Když na to máš, tak to ukaž, baví se nad cenami potravin

Herečka Michaela Maurerová zřejmě už nemá finanční problémy, jako kdysi, když se po rozvodu v roce 2013 musela pořádně ohánět. Nyní si z nynější situace, kdy je všechno předražené, dělá legraci na svém Instagramu.

To, že jsou potraviny a nejen potraviny, ale prakticky vše neskutečně drahé, si všímají nejen běžní lidé, ale i celebrity, i když se jich možná tento stav tolik nedotýká. Kdysi mezi nejdražší potraviny patřilo máslo, titul pak převzal cukr a nyní je zeleninou nejbohatších právě paprika. Tu si vzala na paškál herečka Michaela Maurerová, která se na Instagramu rozhodla pobavit své fanoušky.

Sdílela totiž příspěvek na svém Instagramu, u kterého napsala: „Když na to máš, tak to ukaž. Paprika je nový zlato. Paprika je něco jako lanýž.“ Nevynechala ani příhodný hashtag Trochu nám podražilo.

Herečka se rozhodla si ze situace udělat legraci, a tak se vyzývavě vyfotila se zeleninou v ruce. V jedné drží chilli papričku a ve druhé kapii, jako by šlo o skutečně zlaté klenoty. Pokud ceny těchto potravin ještě stoupnou, tak za chvíli skutečně budou dražší než zlato.

Lidé se v komentářích pod příspěvkem shodují, že ceny jsou opravdu šílené. Píší své vlastní zkušenosti a těší se, až budou moci jíst ovoce ze své zahrady. Dokonce zelenině přezdívají investiční papriky a zkrátka baví se na účet vysokých cen. Ono už zbývá buď brečet, nebo se smát. A je dobře, že Češi tuhle situaci berou stále ještě s úsměvem a nadhledem.

Herečka Michaela Maurerová je známá dle CSFD z role kadeřnice Digy v seriálu Ulice. Touto rolí se vlastně proslavila. Od těch dob si zahrála třeba v seriálech Anděl, První republika či aktuálně ve Zlaté labuti. Vidět jste ji mohli ve filmech Líbáš jako Bůh či I ve smrti sami.

Zdroj: CSFD, Instagram