Herečka Kate Hudson promluvila o prvním polibku. Tvrdí, že to poznamenalo zbytek jejího života

Americká herečka Kate Hudson se rozpovídala o své nové roli a dokonce padla i intimnější otázka, týkající se jejího prvního polibku.

Kate Hudson je americká herečka a dcera Goldie Hawn, což nebylo z počátku vůbec známé. Kate totiž chtěla získat svou pozici v Hollywoodu vlastním přičiněním a ne proto, že by ji ze stínu vytáhlo matčino jméno. Proto na své kariéře dřela a vyplatilo se. Dle Wikipedie se proslavila díky snímku Na pokraji slávy a za výkon v něm byla dokonce nominována i na Oscara.

Magazín W byl zvědav, jak proběhl a jaký byl hereččin první polibek? „Na jednom večírku. Byli jsme přátelé. Bylo to: „Chris tě chce políbit,“ a já na to: „Skvělé.“ A pak jsme se políbili a bylo to opravdu sladké. Líbali jsme se, povídali si, a pak jsem si říkala – možná na to nejsem připravená. Možná potřebuju být sama a nezávislá. Myslím, že to svým způsobem poznamenalo zbytek mého života.

Hereččinou poslední rolí je ztvárnění postavy Birdie ve filmu Skleněná cibule, který je k dispozici na Netflixu. Sama herečka se svěřila, že postava Birdie Jay je pro ni vysněná. Představuje ji jako hrdinku plnou veselí a šílenství, což se jí podařilo také dosti dobře ztvárnit. Má ráda výrazné postavy, a tak není divu, že jí Birdie učarovala. Pravdu dí také v tom, že takové postavy se často neobjevují.

Jestli sledujete její Instagram, tak nejspíš víte, že herečka má ráda šperky a doplňky a nevynechá příležitost, kde by se s nimi mohla vyfotit. Krásná žena se vkusem, tak ji vnímají diváci. Takže není divu, že si nás tak získala jako Birdie.

Zdroj: Magazín W, Instagram, Wikipedie