Herečka Karolína Lipowská pod palbou drsných zpráv. Diváci ji hejtují kvůli postavě v Ulici!

Letošní sezóna seriálu Ulice je sice momentálně ukončená, ale od konce srpna zřejmě mohou diváci očekávat další díly rodinného dramatu. Ovšem někteří mají za to, že nekonečná relace už měla dávno přestat existovat, a dokonce napadají některé představitele. Nedávno to drsně odnesla Karolína Lipowská.

Seriál Ulice je pro mnohé srdeční událostí, jelikož mají možnost podle CSFD již od roku 2005 sledovat dění několika vzájemně propojených rodin. Televize Nova odvysílala již celkem 4 515 dílů a samozřejmě se chystají na další.

Ovšem fanoušků ubývá a většina se shoduje na tom, že dle hodnocení se jedná o 191. nejhorší seriál tuzemské tvorby a měl už dávno skončit. Někteří dokážou být ve svých recenzích i opravdu drsní.

Bezproblémově výdělečný job, pro bandu zkrachovalých a dnes již stěží uplatitelných herců. Některé ty zde objevšíse rychlokvašky snad ani za herce považovat nelze.

Někteří fanoušci neskrývají názory ani na Facebooku, kde se mimo nadšených ohlasů objevují také hojně zprávy, že by se měli scénáristé nad sebou zamyslet.

Už nemusí. Bylo toho dost. V nejhorším skončit…

Dokonce někteří diváci napadají i herce. Nedávno to odnesla Karolína Lipowská, která v seriálu hraje představitelku Anežku. Byla s kamarádkami v Abú Zabi a rozhodně nejspíš nečekala, že v komentářích na stránce Ulice budou u její fotografie tak tvrdé zprávy.

Co s ní pořád otravujete? Hnus!

Už se nevracej, nikdo o tebe nestojí.

Klidně tam, holka, zůstaň. Nebudeš chybět.

Pohoršujících komentářů bylo poměrně dost a není divu, že se někteří snažili herečky zastat. Vždyť herečka pouze hraje předepsanou postavu, a to tedy velmi bravurně, když v lidech vyvolává tak silné emoce.

Kvůli seriálu takhle hejtit mladou, šikovnou a hezkou holku? Se tady konečně už proberte. Dřív se hodně často říkalo, že když neumíš říct něco hezkýho, neříkej raději nic. Na Anežku se těším a doufám, že nebudu jediná.

A jak se na seriál a jeho herce díváte vy? Máte stejně radikální názory jako někteří antifanoušci nebo naopak zastáváte opačný názor?

Zdroj: autorský text, Facebook Ulice, CSFD,