Herečka Jenovéfa Boková porodila. Dítě má se synem bývalého velvyslance

Jenovéfa Boková je česká herečka a houslistka, která obdržela Českého lva pro nejlepší herečku v hlavní roli za postavu Anežky v dramatu Chvilky. S partnerem Adamem Kolářem se dočkali prvního potomka.


Herečka své těhotenství dlouho tajila. V rozhovoru pro Blesk prozradila, že by si přála přirozený porod. Otcem miminka je syn bývalého velvyslance Petra Koláře. S ním se herečka ukázala na veřejnosti poprvé loni na podzim.

Expres uvádí, že porodila tajně a nyní odpočívá. Slavit má i Světlana Wittovská, protože je přítelkyní Petra Koláře a tedy něco jako nevlastní babička narozeného miminka.

Jenovéfa stihla inauguraci prezidenta Petra Pavla, kde už byla ve velmi pokročilém stádiu těhotenství. Své soukromí si velmi střeží.

Herečka s neobvyklým křestním jménem je dcerou politického aktivisty Johna Boka. Jejím švagrem je známý herec Pavel Liška.

Kromě herectví se čerstvá maminka věnuje také hudbě. Hraje na housle a podle ČSFD jezdí po klubech a hraje Jazz. Teď si ale bude určitě nějaký čas užívat mateřských povinností.

zdroj: Expres, Blesk, ČSFD, Instagram