Herečka Eva Josefíková se 9 měsíců po porodu objevila ve svatebních šatech. Bude se vdávat?

Herečka Eva Josefíková (32), kterou si momentálně lidé mohou spojovat se seriálem Slunečná, porodila loni v květnu své první dítě, dceru Lotu. Těhotenství, stejně jako vztah se svým partnerem a otcem dítěte Matějem Podzimkem, tajila poměrně dlouho. V seriálu Slunečná totiž zrovna také hrála roli těhotné ženy Denisy, a tak nikoho ani nenapadlo, že by to tak mohlo být doopravdy.

O narození dcery pak informoval na sociálních sítích její partner Matěj. Mezitím uběhlo devět měsíců a Eva se rozhodla znovu vrátit do práce. Dostala roli v novém seriálu, ale žádné podrobnosti zatím ještě nemohla uvést. „Byla to krásná neplánovaná mateřská dovolená, kterou jsme si všichni užili. Uvidím, zda dcera bude se mnou při natáčení, ale každopádně o ni bude skvěle postaráno. Máme výborné babičky a kamarádku, která mi občas pomáhá. Samozřejmě partner je ten nejlepší táta,“ prozradila Blesku.

Nedávno se také nechala vidět ve svatebních šatech, ve kterých předvedla svou krásnou štíhlou postavu. Šaty ale oblékla pouze pro focení pro kadeřnický salon. „Poprvé na sobě šaty nemám, už několikrát jsem je měla ve filmu, ale v reálu ještě ne. Ale co nebylo, může brzy být. Určitě se to včas dozvíte,“ prozradila herečka poněkud tajemně Blesku.

„Otázka na svatbu nepadá tak často, vždycky všichni opatrně krouží okolo. Ale mohu zvědavce ujistit, že svatba jednou bude,“ dodala Eva pro web AplausIn. A tak je podle jejích slov možné, že svatba už je v plánu, jen ji s partnerem tají stejně jako vztah a těhotenství.

A jak by herečka chtěla vypadat jako nevěsta na své vlastní svatbě? Eva Josefíková má ráda přirozenost, takže běžné bílé šaty a jednoduché líčení.

Zdroj: Blesk, aplausin.cz