Herečka Anna Kadeřávková si chce vztah s Adamem Mišíkem udržet celý život

Mladá krásná herečka Anna Kadeřávková, která je známá ze seriálu „Ulice“ nebo filmu „Šťastný nový rok“, je v pracovní sféře velmi úspěšná a nabídky se jí jen hrnou. Ovšem v osobním životě jí štěstí moc nepřeje.

V lásce pokoušela štěstí již několikrát, ale neúspěšně. Její poslední vztah s youtuberem Danielem Štrauchem, který je známý pod přezdívkou GoGo, taktéž nevyšel podle jejích představ. Nyní je singl, ale již v minulosti se několikrát spekulovalo o jejím vztahu ke kolegovi Adamu Mišíkovi.

Anna Kadeřávková nyní pánskou společnost prý nevyhledává, až na jednu výjimku. A tou je právě Adam Mišík. Adam je její dlouholetý kamarád, jehož kontaktuje, když je jí smutno. V rozhovoru pro web Extra se Anna (25) svěřila, jak to tedy s Adamem mají. „My máme s Adamem strašně krásný vztah. Známe se jedenáct let, ale nikdy mě nenapadlo, že by z toho bylo něco víc. Je to skvělý na tý přátelský bázi, jak to je, a doufám, že se takto budeme mít rádi celý život. Přála bych takového kámoše každému.“

Adam Mišík nyní randí s dcerou Ivy Kubelkové, Natálií Jiráskovou, do níž je zamilovaný až po uši. Ani to ale Anně nevadí, jelikož i s Natálií si padla do oka a taktéž ji považuje za svou kamarádku. Tak snad se i na mladou herečku brzy usměje štěstí a najde takovou lásku jako její přítel Adam.

Zdroj: Kafe.cz, Extra.cz