Herečka Amanda Holden prozradila, že je v podstatě nudistka a nesnáší nošení oblečení

Herečka Amanda Holden (51) v posledním díle pořadu DIY with Alan Carr otevřeně přiznala, že je „v podstatě nudistka“.

Televizní hvězdě není cizí sdílení úžasných snímků v bikinách na internetu a svěřila se svému kamarádovi: „Nesnáším nošení oblečení“.

Amanda se na procházce v parném vedru na Sicílii prořekla, když při procházce starobylým městem řekla: „Nesnáším nošení šatů“, na což Alan odpověděl: „Ty jsi v podstatě nudista.“ Amanda souhlasila a přiznala: „Vlastně jsem.“

Chodníky před Amandiným ateliérem na londýnském Leicester Square se pro stylovou hvězdu staly jakousi módní přehlídkou. Do rádia se zdaleka neobléká, ale je známá tím, že se objevuje v minisukních obepínajících stehna a v šatech obepínajících postavu. Pravidelně se usmívá pro fotografy ve špičkových značkách, jako jsou Reiss, Karen Millen a Pretty Lavish.

Zatímco však Amanda nosí nepřeberné množství špičkových značkových šatů, bez jedné věci se porotkyně soutěže Britain’s Got Talent často obejde – bez podprsenky.

Na své 50. narozeniny pózovala nahá, když na obřím narozeninovém dortu kousala do třešní. Na fotografiích se pak předvedla její neuvěřitelná postava vzdorující věku a přirozená krása.

Řekla, že je odhodlaná „zúročit tato léta“, a nejeví žádné známky toho, že by ve svých padesáti letech chtěla zpomalit.

Zdroj: thesun.co.uk