Herečce z Euforie Sydney Sweeney vykoukla na pláži při natáčení jejího nového filmu bradavka z plavek

Herečka je známá hlavně díky roli v seriálu Euforie od HBO Max. Nyní natáčí v Austrálii romantickou komedii. K její smůle však plavky, které měla na sobě během natáčení na pláži, ukázaly její bradavku, píše deník Daily Mail.

Sydney Sweeney utrpěla nešťastnou nehodu při pondělním natáčení plážové scény se svými ženskými hvězdami v Sydney. Pětadvacetiletá hvězda seriálu Euforie byla viděna, jak se prohání ve vodě v průsvitném bílém spodním prádle, když jí omylem něco vyskočilo z horního dílu. Sydney si však vyklouznutí bradavky nevšimla a pokračovala v cákání se svými kolegyněmi v bikinách.

V jednu chvíli se herečka narozená ve Washingtonu nadšeně objala se svou 28letou kolegyní Hadley Robinson, která měla na sobě rovněž skrovné bikiny s potiskem.

Sydney během této scény předvedla svůj proslulý dekolt a v bílé podprsence s růžovými krajkovými detaily a mašličkou uprostřed vzbudila hodně pozornosti. Na pláži natáčela také Sydneyina kolegyně Alexandra Shipp. Ve scéně se objevil také 34letý Glen Powell, který předvedl svou vypracovanou postavu. Powella můžete znát právě z filmu Top Gun: Maverick.

Zdroj: Daily Mail