Herec z Harryho Pottera se stal otcem. Byl spatřen s kočárkem

Herec Daniel Radcliffe přivítal na světě svého prvního potomka, kterého mu porodila jeho přítelkyně Erin Darke. Pár se tento týden procházel po New Yorku s kočárkem a ukázal světu, že už jsou hrdými rodiči. Herec z Harryho Pottera je s herečkou již více než deset let.


Daniel a Erin se seznámili při natáčení, ale ani jeden z nich o vztahu nerad mluví, střeží si své soukromí, uvádí deník Marca. Radcliffe před třemi lety udělal vzácnou vyjímku. „Vyrostl jsem na spoustě věcí, u kterých jsem si říkal, že jsou velmi hloupé, že bych je před svou dívkou nedokázal udělat. Ale to je na vztahu, který je vám souzený, to úžasné. Člověk si říká, páni, já můžu dělat všechny tyhle kraviny a partnerce to nevadí.“ radoval se Daniel, když mluvil o partnerce Erin.

Nyní se herec objevil s kočárkem v ulicích, je štěstí, že se ho fotografům podařilo zaznamenat, protože pod rouškou ho nejde snad ani poznat.

Přestože jsou oba rodiče herci, často natáčejí nebo hrají na druhé straně planety, stále spolu vycházejí skvěle. „Ona je v Kalifornii, kde natáčí seriál, já jsem tady v divadle, takže spolu máme nekonečné skype hovory. Ale tak už to ve vztahu dvou herců na dálku bývá. Vždycky hodně cestujeme, ale teď je to nejdelší odloučení. Ale je to tak, jak to je. Jsem velmi vděčný za Skype a další aplikace,“ prozradil Radcliffe v lednu 2020.

Nyní to však vypadá, že si herecký pár začne naplno užívat společné rodinné chvíle s prvním potomkem. Žádné další informace o miminku zatím nejsou známy.

Zdroj: marca.com