Herec Vojta Kotek se kvůli roli dokonale proměnil. Lidé si ho pletli se Sagvanem Toffim

Herec, režisér a hudebník Vojtěch Kotek si kvůli roli musel nechat růst delší vlasy, které však natolik mátly diváky, že si ho nakonec pletli se Sagvanem Toffim. Není divu, že se Kotek rozhodl s tím něco udělat a vrátit se zpět do mladých let.

Tohle je docela velká proměna pro Vojtu Kotka, která vznikla hlavně kvůli nové roli ve filmu, kde Vojta hrál a musel si nechat takhle extrémně narůst vlasy. Vousy stihl sundat, než jsme se potkali na křesle…

Tak zní zpráva na Instagramu Daniela Paška, vlasového stylisty hvězd, který se podílel na mnoha televizních projektech, živých přenosech i přehlídkách. Na svém Instagramu ukazuje videa, na kterým pomohl celebritám, aby se opět cítili být sami sebou.

Jeho služby vyhledal i herec Vojta Kotek, který si právě kvůli roli musel nechat narůst delší vlasy a spousta lidí si ho na začátku videa spletla se Sagvanem Toffim! Teprve až později zjistili, že se vlastně po celou dobu jednalo právě o Vojtěcha Kotka! Neskutečná proměna.

Ze Sagvana si udělal Kotka.

Já jsem pana Kotka vůbec nepoznala. Až po tom ostřihání! Vážně jsem myslela, že je to Sagvan a pak najednou Vojta.

Já ho vůbec nepoznala. Omládl o dvacet let! Navíc je ve stejném věku, tak jsem se úplně zděsila, jak to letí.

Taky jsem Vojtu nepoznala, ale musím říct, že dobrý oba vzhledy.

Film, kvůli kterému se herec musel změnit, by podle ČSFD mohl být právě snímek Vlny. Ten by měl být letos odprezentován v kinech. Režisérem a scénáristou je Jiří Mádl, který hrál s Vojtou Kotkem často v komediálních romancích pro dospívající.

Zdroj: Instagram, Wikipedie, ČSFD