Herec Tomáš Jeřábek prozradil podrobnosti vztahu s Halkou Třešňákovou: Bouřlivá minulost, netradiční svatba, i ve výchově mají jasno

Choreografka a herečka Halka Jeřábek Třešňáková je od roku 2015 vdaná za herce Tomáše Jeřábka a společně o svém vztahu promluvili v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Tomáš Jeřábek je známý jako zádumčivý bankéř z reklamy Fio. Dle portálu TV Spoty si v ní zahrál s kolegou Tomášem Měcháčkem, a nyní ho můžete vidět v seriálu Jedna rodina, kde hraje dle CSFD po boku Terezy Kostkové, Filipa Blažka, Bereniky Kohoutové, Zuzany Vejvodové či Pavla Zedníčka.

Podle Prima Ženy se pár přiznal, že mezi nimi přeskočila jiskra, když začali společně zkoušet představení Zahrádkáři, kde Tomáš účinkoval spolu s Ondřejem Cihlářem. Halka se tenkrát věnovala tanečnímu divadlu, ale nabídku na účinkování v Zahrádkářích přijala.

Herečka se vyjádřila, že měla hrát cuketu na hnoji a pobavila diváky přiznáním, že se jí ta práce líbila tím, že bude jen někde ležet a růst. Jenže zkoušeli víc a víc a s Tomášem se rozhodli dokonce pro individuální zkoušky. Chodili víc a víc do zkušebny a scénu zkoušeli pořád dokola. Sama herečka spiklenecky dodala, že spolu vždy zkoušeli opravdu dlouho.

Oba přiznali, že jeden čas byli dokonce punkeři. Halka byla punkerka v Heidelbergu, zbrojila za anarchii a chaos, byla pro alternativu, zatímco Tomáš naopak nebyl punker vzhledem, ale naopak spíše myšlením. Dělal si, co chtěl, a dost často podle svých slov kašlal na společenský řád i konvence. Měl z toho i problémy.

Společně kdysi natáčeli v Utahu v Americe snímek Mars a ztvárnili postavy, které se ve filmu vzaly. Na zkoušku si tak svou svatbu už vyzkoušeli a za půl roku se skutečně v roce 2015 vzali i v reálu.

Tomáš se stal otcem až před čtyřmi lety, kdy se jim narodil syn Teo. Nechal se slyšet, že ohledně výchovy je dost měkký a synovi plní, co mu na očích vidí. Pro Halku to bylo poměrně složité těhotenství, jelikož rodila až ve 46 letech a měla rizikové těhotenství. Ovšem Teo není jejím prvním potomkem, z předešlého vztahu má syna Alana (32), který se jí narodil v době, kdy jí bylo osmnáct.

Zajímavé je, že zatímco Tomáš Jeřábek hraje v seriálu Jedna rodina, tak jeho žena Halka si naopak zahrála ve Střídavce, což je vlastně snímek se stejným motivem jako seriál. Oba počiny se zaměřují na střídavou péči.

Zdroj: CSFD, TV Spoty, 7 pádů Honzy Dědka, Prima Ženy