Herec Michal Suchánek se objeví v seriálu Zoo. Diváky čeká drama v jeho podání a ti si nejsou jistí, jestli se do seriálu hodí

Herce a komika Michala Suchánka nejspíš každý zná z pořadu Partička, kde po boku Richarda Genzera dělají humor. Nyní se už včera poprvé ukázal v rodinném seriálu ZOO. Co na to diváci?

Herec v seriálu Zoo ztvárňuje postavu Rudolfa Krásného a má se angažovat v záchraně žirafího samce. Jenže zatímco ostatní aktivisté mají dobré záměry, on je zas tak dobré nemá, informoval magazín Prima Ženy. V seriálu se však v Zoo strhne demonstrace, jakou seriál ještě nezažil!

Michal Suchánek tu hraje exmanžela veterinářky Anežky, kterou ztvárňuje herečka Pavla Tomicová. A rozhodně to není žádný spořádaný muž. Svou bývalou ženu i dceru mnohokrát zklamal, a tak ani jedna není nadšená, když se na demonstraci objeví. Ovšem jemu nejde o blaho žirafího samce, ale chce si vylepšit rodinné vztahy.

Seriál Zoo prošel velkou změnou, protože hlavní postava, kterou ztvárnila Eva Burešová, na čas odešla a nyní je spíše upozaděná. Místo ní dostala prostor mladičká herečka Michaela Pecháčková. Ta však v divácích nevzbuzuje tak dobré ohlasy jako kdysi Burešová, a také podle nich tak dobře nezpívá.

Michal Suchánek se na svém Instagramu sice nesvěřuje s rolí v Zoo, ale rozhodně se netají tím, že ve volbách držel pěsti Danuši Nerudové. Dokonce natočil video, ve kterém jí skládal hold za to, že se o křeslo prezidenta pokusila.
V novém videu to vypadá, že naopak dává přednost Andreji Babišovi.

Někteří fanoušci Michala Suchánka jsou nadšení, že se v seriálu Zoo objeví. Jelikož mu fandí, je podle nich jen dobře, že se ukáže v tak populárním seriálu. Sám je známou osobností, za kterou lidé jdou. Jiní však mají obavu, aby svým komickým přístupem neudělal z tak dramatické situace spíše směšnou záležitost. Michal Suchánek se podle nich nehodí do všeho a neumí si představit, jestli se v Zoo dokáže správně realizovat. Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: Prima Ženy, Instagram, Zoo